Slovan o jubilejný titul

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Slovan o jubilejný titul

Tenistky Slovana Bratislava hrajú v piatok 3. mája vo finále slovenskej extraligy o jubilejný, desiaty titul, deviaty v sérii. Muži Slávie Agrofert chcú hetrik – tretie prvenstvo za sebou, celkove siedme.

Na Slovane je dvojzápas, muži v boji o bronz hostia TC Empire Trnava. V extralige mužov bude zaujímavé i stretnutie o záchranu, lebo ide o susedské derby Galanta – Matúškovo.

* V rokoch 1993 – 94 súťažili miešané tímy mužov a žien

NAJVIAC TITULOV V EXTRALIGE 1993 – 2012 (muži+ženy spolu)

Vavrová s deblovým titulom z ITF J60 v Paname

Yasmin Vavrová (na snímke vpravo) získala titul vo štvorhre na medzinárodnom juniorskom turnaji ITF J60 v Paname. Spolu s Američankou Aidou Oviedovou zvíťazili v pozícii druhého nasadeného páru nad kostaricko-salvadorskou dvojicou Lucia Gallegosová, Sienna Pomová 6:1, 4:6, 10-8. Pre sedemnásťročnú Vavrovú je to vôbec prvý titul na juniorskom okruhu ITF.

25. 04. 2024

Schmiedlová potrápila Jabeurovú

Anna Karolína Schmiedlová nepostúpila do tretieho kola dvojhry na turnaji WTA 1000 v Madride (7 679 965 eur, antuka vonku). V druhom zápase nestačila na nasadenú osmičku Ons Jabeurovú z Tuniska a podľahla jej 4:6, 7:5, 3:6 za 148 minút. Pre zverenku trénera Ladislava Simona a kondičného Ladislava Olasza bolo podujatie súčasťou prípravy na Roland Garros.