• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Fotogaléria prvého dňa

Turnaj Privatbanka Open 2020, druhé podujatie zo série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, sa vo štvrtok rozbehol zápasmi prvého kola dvojhry mužov aj žien. Objektív Dušana Barbuša bol na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava pri tom, prinášame fotografie všetkých hráčov. V piatok turnaj pokračuje štvrťfinálovými zápasmi dvojhry aj štvorhry, začiatok programu je o 10.00 h.

Gombos vo štvrťfinále

Norbert Gombos, druhý nasadený na Privatbanka Open 2020, zdolal v úvodnom kole držiteľa voľnej karty Miloša Karola hladko 6:1, 6:2. Dvadsaťdeväťročný rodák z Galanty, ktorý je na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava ako doma, si vo štvrťfinále zmeria sily so sedmičkou podujatia Krištofom Minárikom. Ten si postup vybojoval cez Petra Naďa po víťazstve 6:2, 7:6(1). Všetky informácie o turnaji Privatbanka Open 2020 nájdete na stránke www.peugeottennistour2020.sk.

Jednotka Martin postúpil

Andrej Martin, najvyššie nasadený na turnaji Privatbanka Open 2020, postúpil do štvrťfinále. V prvom kole si poradil s držiteľom voľnej karty Petrom Benjamínom Privarom 6:2, 6:3. Ďalším súperom tridsaťročného Bratislavčana bude osmička turnaja Lukáš Pokorný. Všetky informácie o turnaji Privatbanka Open 2020 nájdete na stránke www.peugeottennistour2020.sk.

Pohár v českých rukách

Prezident Slovenského tenisového zväzu Tibor Macko spolu s generálnym sekretárom Igorom Moškom odovzdali vo štvrtok Pohár priateľstva do českých rúk. Uplynulý víkend zvíťazili Česi v priateľských medzištátnych stretnutiach nad Slovenskom v pomere 8:2. Sily si zmerali tímy do 14, 16, 18 a 23 rokov a taktiež fedcupoví a daviscupoví reprezentanti. O dva slovenské body sa zaslúžili výber žien do 23 rokov a chlapcov do 18 rokov. Pohár od nich prevzal prezident Českého tenisového zväzu Ivo Kaderka.

Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna

Séria turnajov, ktorú organizuje Slovenský tenisový zväz pod názvom Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, pokračuje tento týždeň druhým podujatím. Turnaj s názvom Privatbanka Open 2020 sa odohrá na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava v termíne od 9. - 12. júla. Medzi prihlásenými figurujú obaja víťazi Bratislava Open 2020 - ôsma hráčka svetového rebríčka Belinda Benčičová zo Švajčiarska i Lukáš Klein. Nechýbajú slovenské jednotky - Viktória Kužmová a Andrej Martin. Žrebovanie turnaja je na programe v stredu podvečer. Všetky dôležité informácie, denný program, pavúky, výsledky, rozhovory a fotografie nájdete na stránke www.peugeottennistour2020.sk.

Pohár priateľstva získala ČR

V nedeľu vyvrcholili medzištátne stretnutia medzi Slovenskom a Českom o Pohár priateľstva (4. - 5. júl 2020, hralo sa v Bratislave, Prahe a Říčanoch). Trofej získalo Česko, ktoré vyhralo 8:2 na body. Sily si merali tímy v Davis Cupe a Fed Cupe, do 23 rokov a mládež do 14, 16, 18 rokov. Prinášame fakty zo všetkých stretnutí.

 
 

Aktuálne informácie