• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Horanský vo štvrťfinále

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Horanský vo štvrťfinále

 
news img

Filip Horanský zvíťazil v osemfinále challengeru 80 v Banja Luke v Bosne a Hercegovine (46 600 EUR +H, antuka vonku) nad jedenástym nasadeným Andreom Collarinim z Argentíny 3:6, 6:3, 6:3 a postúpil už do štvrťfinále. Päťka turnaja si v ňom zmeria sily s Čiľanom Alejandrom Tabilom.

 

Vložené: 12. 09. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Dievčatá ZsTZ opäť úspešnejšie

Aj v tomto roku sa konalo stretnutie výberov Západoslovenského a Juhomoravského tenisového zväzu v kategórii mladšieho žiactva. Ide o tradičnú akciu pre najmladších tenistov, ktorá pre mnohých hráčov znamená prvú medzinárodnú skúsenosť. V Západoslovenskom regióne sa teší záujmu mladých tenistov aj ich rodičov.

17. 11. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Morvayová o prvý titul

Viktória Morvayová postúpila do finále turnaja ITF World Tennis Tour v mexickom Cancúne (15 000 USD, tvrdý povrch vonku). V semifinále si poradila s nasadenou štvorkou Američankou Sofiou Sewingovou 6:3, 6:3. Pre hráčku NTC je to vôbec prvé finále na seniorskom okruhu WTA. O titul zabojuje proti lepšej z dvojice Vanessa Ongová z USA - Raphaella Lacasseová z Kanady.

 

 

17. 11. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Palovič s titulom z Káhiry

Lukáš Palovič získal titul na turnaji ITF J4 v egyptskej Káhire. Najvyššie nasadený hráč si vo finále poradil s dvanástym nasadeným domácim reprezentantom Karimom Ibahimom 6:2, 6:3.

17. 11. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Žuffová finalistkou na Cypre

Yvonna Žuffová (na fotografii vľavo) postúpila do finále turnaja ITF J3 v cyperskej Nikózii. V súboji o titul však nestačila na piatu nasadenú Grékyňu Michaelu Lakiovú a podľahla jej tesne 6:2, 3:6, 5:7. Žuffová sa po boku Chorvátky Kláry Vukičevičovej predstavila aj vo štvorhre. V prvom kole však nestačili na tretí nasadený grécko-britský pár Lakiová, Shawová a podľahli mu 4:6, 1:6.

17. 11. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Molčanov koniec v Helsinkách

Alex Molčan prehral vo štvrťfinále challengeru 80 vo fínskych Helsinkách (46 600 EUR + H, tvrdý povrch v hale). Nad jeho sily bol desiaty nasadený domáci hráč Emil Ruusuvuori, ktorému podľahol 3:6, 5:7 za 70 minút. Zverenec trénera Ladislava Simona v NTC si do rebríčka pripíše 15 bodov, vďaka čomu sa v pondelkom vydaní posunie o 28 priečok nahor na 291. miesto.

15. 11. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Cibulková ukončila kariéru

Slovenská tenistka Dominika Cibulková ukončila aktívnu kariéru. Svoje rozhodnutie oznámila počas krstu autobiografie Tenis je môj život. Cibulková je s ôsmimi singlovými titulmi z turnajov WTA najúspešnejšou slovenskou tenistkou v histórii. Životný úspech dosiahla v októbri 2016, keď triumfovala na MS WTA Tour v Singapure. "Na Roland Garros to bol môj posledný zápas. Chcela som to v sebe absorbovať a zistiť, či som s tým stotožnená. Myslím si, že dnes je na to perfektný deň. Dlho som nad tým rozmýšľala a teším sa na nový život," povedala už bývalá hráčka so slzami v očiach.

15. 11. 2019
Aktuality Více zde