• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Klein skončil vo štvrťfinále

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Klein skončil vo štvrťfinále

 
news img

Lukáš Klein, najvyššie nasadený hráč na turnaji ITF World Tennis Tour v rakúskom Vogau (25 000 USD, antuka vonku) prehral vo štvrťfinále s Čechom Jonášom Forejtekom 3:6, 3:6.

 

Vložené: 09. 08. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Finále turnaja NTC

Na dvorcoch Národného tenisového centra (NTC) vyvrcholil v piatok tréningový turnaj jednotlivcov, ktorý zorganizoval Slovenský tenisový zväz. Spomedzi šestnástich žien sa najviac darilo Anne Karolíne Schmiedlovej (na snímke), ktorá si vo finále kontrolného turnaja poradila s Biancou Behúlovou 7:6, 6:4. V mužskom pavúku obstarali finále Lukáš Klein a Filip Horanský. V záverečnom zápase  bol úspešnejší Klein, ktorý zdolal Horanského 6:2, 4:6, 6:3.

FOTO: Dušan Barbuš

29. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Bratislava Open s domácou elitou

Hoci pre pandémiu koronavírusu museli zrušiť júnový mužský challenger Bratislava Open, slovenskí tenisoví fanúšikovia nevyjdu naprázdno. V termíne 17. - 20. júna sa v hlavnom meste uskutoční podujatie s rovnakým názvom, na ktorom sa zúčastní domáca elita. Predstaví sa na ňom šestnásť najlepších slovenských hráčov a hráčok. Hosťom bude aj držiteľka voľnej karty do hlavnej súťaže Belinda Benčičová, ktorá má slovenské korene a  momentálne sa zdržiava v Bratislave.

29. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Kvitová víťazkou turnaja v Česku

Dvojnásobná wimbledonská šampiónka Petra Kvitová sa stala víťazkou turnaja o pohár prezidenta Českého tenisového zväzu. V pražskom finále dvojhry zdolala vo štvrtok Karolínu Muchovú 6:3, 6:3. Išlo o prvé české tenisové podujatie po koronakríze. Zápas medzi Kvitovou a Muchovou na hodinu a pol prerušili pre dážď. Favoritke nevyšiel úvod, prehrávala 1:3, no potom získala osem hier za sebou a otočila nepriaznivý vývoj. Medzi mužmi zvíťazil Michael Vrbenský po triumfe 6:4, 6:7 (5), 10:8 nad Zdeňkom Kolářom. (tasr)

28. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Fotogaléria druhého dňa

Na dvorcoch Národného tenisového centra (NTC) pokračoval v stredu kontrolný tréningový turnaj jednotlivcov druhým hracím dňom. Opäť priniesol množstvo zaujímavých konfrontácií a pre hráčov zároveň možnosť zistiť, ako na tom po hernom výpadku spôsobenom pandémiou koronavírusu sú. FOTO: Dušan Barbuš

27. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

Dvadsať rokov od úspechu

V stredu 27. mája 2020 ubehlo presne dvadsať rokov od prenikavého úspechu slovenských tenistov na Svetovom pohári družstiev v nemeckom Düsseldorfe. Tím pod vedením daviscupového kapitána Miloslava Mečířa v zložení Dominik Hrbatý, Karol Kučera a Ján Krošlák zdvihol na tomto podujatí nad hlavu víťaznú trofej. V skupine si poradil s reprezentáciou USA a Nemecka, podľahol iba výberu Švédska. Vo finále zdolal silný výber Ruska 3:0. Denník Šport si tento významný okamih pripomenul celostránkovým článkom.

27. 05. 2020
Aktuality Více zde
 
news img

NTC turnaj objektívom

Na dvorcoch Národného tenisového cetra sa v utorok rozbehol tréningový turnaj jednotlivcov, ktorý usporiadal Slovenský tenisový zväz. Počasie hráčom veľmi neprialo, a tak sa z vonkajších kurtov museli presúvať do haly. Takto prvý hrací deň turnaja zachytil objektív Dušana Barbuša.

27. 05. 2020
Aktuality Více zde