• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Stop Gombosa vo Francúzsku

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Stop Gombosa vo Francúzsku

 
news img

Norbert Gombos prehral v druhom kole na challengeri 100 vo francúzskom meste Mouilleron-le-Captif (92 040 EUR + H, tvrdý povrch v hale) s domácim Mathiasom Bourgueom 3:6, 4:6 za 80 minút. Jedenásty nasadený hráč NTC pustil v každom sete súpera k jednej brejkbalovej možnosti, pričom Francúz obe premenil. Útok na pozíciu slovenskej singlovej jednotky sa tak Gombosovi opäť nepodaril.

 

Vložené: 09. 10. 2019       Kategória: Aktuality
 
news img

Kužmová víťazne v Dubaji

Viktória Kužmová zvíťazila v prvom kole turnaja ITF World Tennis Tour v Dubaji (100 000 USD + H, tvrdý povrch vonku). Druhá nasadená hráčka si poradila so srbskou kvalifikantkou Aleksandrou Kruničovou 6:4, 7:6(2) za 88 minút. Zverenka trénera Michala Mertiňáka obhajuje v Dubaji lanské finále. V druhom kole sa stretne s Rumunkou Anou Bogdanovou.

10. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Región v Bratislave vyhrala Juríková

Na dvorcoch TŠP Bratislava v Petržalke sa uskutočnili majstrovstvá bratislavského regiónu v hale v kategórii žien. Víťazkou vo dvojhre sa stala Lenka Juríková (Tenis-Bedminton klub D. Lužná), ktorá vo finále hladko zdolala Sandru Máriu Kerdíkovú 6:0, 6:0. Tá si chuť napravila vo finále štvorhry, keď zvíťazila po boku Kristíny Lacovej. Finále mužov je na programe v utorok. FOTO: Dušan Barbuš

10. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Daubnerová s deblovým titulom

Nikola Daubnerová získala deblový titul na prestížnom medzinárodnom turnaji Eddie Herr v kategórii dievčat do 14 rokov. Spolu s Kanaďankou Kaylou Crossovou tvorili najvyššie nasadený pár a vo finále si poradili s americko-japonskou dvojicou Koikeová, Saitová 6:4, 6:1. Štrnásťročnej Nikole, hráčke NTC, sa darilo aj vo dvojhre. Tretia nasadená postúpila do štvrťfinále, kde nestačila na osmičku turnaja, domácu hráčku Karsyn Evansovú a podľahla jej 5:7, 3:6.

09. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Privara Hráčom roka do 16 rokov

Peter Benjamín Privara môže byť so sezónou 2019 naozaj spokojný. Pätnásťročný hráč, ktorý nedávno získal titul Talent roka na Slovensku, sa pýši ďalším veľkým ocenením. V kategórii do 16 rokov bol vyhlásený za Hráča roka na okruhu Tennis Europe. Počas roka vyhral 6 turnajov, z ktorých tri patrili do kategórie „jednotkových“ – v Barcelone, Varšave a Sarajeve. V nadväznosti na rekordnú zápasovú bilanciu na Tennis Europe Junior Tour v pomere 39-3 za rok 2019, Privara minulý týždeň zaznamenal aj prvý deblový titul na svetovom juniorskom okruhu ITF v nórskom Stavangeri.

07. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

NTC tím pre sezónu 2020

NTC tím bude v Bratislave tvoriť v roku 2020 celkom 22 hráčov - 10 v mužskej zložke a 12 v ženskej. O ich výkonnostný rast sa bude starať 14 tenisových trénerov a 2 kondiční. Novými členmi NTC tímu sú Krištof Minárik, János Fekete, Lukáš Pokorný, Matej Gálik, Michal Novanský, Rebecca Šramková, Eszter Méri, Bianca Behúlová, Sara Suchánková, Nikola Daubnerová a Nina Vargová. Naopak, v tíme skončili Jozef Kovalík, Tomáš Líška a Samuel Puškár. Novými trénermi v NTC Bratislava sú Tomáš Krupa, Peter Huber a Miloslav Mečíř ml. Kondičnými trénermi naďalej zostávajú Ladislav a Dávid Olaszovci.

 

04. 12. 2019
Aktuality Více zde
 
news img

Privara v semifinále dvojhry a s titulom zo štvorhry

Peter Benjamín Privara sa prebojoval do semifinále dvojhry a zvíťazil  vo štvorhre na juniorskom turnaji do 18 rokov v nórskom Stavangeri. Pätnásťročný hráč, ktorý bol nedávno vyhlásený za Talent roka na Slovensku, bol na turnaji štvrtý nasadený vo dvojhre a vyradil turnajovú trinástku aj päťku. V semifinále nestačil na druhého nasadeného domáceho hráča Caspera Christensena, ktorému tesne podľahol 6:3, 3:6, 6:7(5). V debli získal po boku Turka Tokaca titul.

04. 12. 2019
Aktuality Více zde