Gombos zabojuje o finále

Norbert Gombos zabojuje o finále na challengeri 90 vo francúzskom Mouilleron-Le-Captif (66 640 EUR, tvrdý povrch hala). Ôsmy nasadený hráč otočil vo štvrťfinále duel proti Rakúšanovi Dennisovi Novakovi a zdolal ho 4:6, 6:3, 6:2 za 93 minút. Zverenec trénera Tibora Tótha a kondičného Dávida Olasza sa v semifinále stretne s kvalifikantom Matsom Rosenkranzom z Nemecka.

08. 10. 2021

Molčan v Barcelone do semi

Alex Molčan sa prebojoval do semifinále dvojhry na challengeri 80 v Barcelone (44 820 EUR, antuka vonku). V pozícii nasadenej dvojky si vo štvrťfinále hladko poradil s domácim hráčom Nicolom Kuhnom 6:3, 6:2 za 89 minút. Dvadsaťtriročný hráč NTC zabojuje o postup do finále proti Bulharovi Dimitarovi Kuzmanovi.

Mihalíková v debli hladko do semifinále

Tereza Mihalíková postúpila už do semifinále štvorhry na turnaji ITF W60 v americkom Las Vegas (60 000 USD, tvrdý povrch vonku). Spolu s Američankou Quinn Gleasonovou zdolali vo štvrťfinále domáci pár Kiicková, Rileyová hladko 6:0, 6:1. Dvojky pavúka si v súboji o finále zmerajú sily s ďalším americkým párom Hewittová, Van Nguyenová.

Medveď s Kecskésom získali titul na TE U16 v Humennom

Jakub Medveď s Oliverom Kecskésom získali titul vo štvorhre na turnaji TE U16 v Humennom. Tretí nasadený pár si vo vyrovnanom finále poradil s maďarskou dvojicou Goczi, Sift a vzíťazil 7:5, 6:7(4), 10-3. Pre oboch chlapcov je to vôbec prvý titul na okruhu Tennis Europe v kategórii do 16 rokov.

07. 10. 2021

IW: Schmiedlová vypadla

Anna Karolína Schmiedlová sa neprebojovala do druhého kola dvojhry na turnaji WTA 1000 v kalifornskom Indian Wells (8 150 470 USD, tvrdý povrch vonku). V úvodnom kole nestačila na Chorvátku Anu Konjuhovú a podľahla jej hladko 2:6, 2:6 za 85 minút.

Gombos do štvrťfinále

Norbert Gombos postúpil do štvrťfinále dvojhry na challengeri 90 vo francúzskom Mouilleron-Le-Captif (66 640 EUR, tvrdý povrch hala). Ôsmy nasadený hráč si v druhom kole poradil s domácim lucky loserom Kennym De Schepperom a zdolal ho 7:6(1), 7:6(4) za 100 minút. Zverenec trénera Tibora Tótha a kondičného Dávida Olasza si v súboji o semifinále zmeria sily s Rakúšanom Dennisom Novakom.