V Trnave postup Sloveniek

Vivien Juhászová (na obr.), Chantal Škamlová a Lenka Stará postúpili do osemfinále dvojhry na treťom ročníku turnaja ITF Empire Women´s Indoor v Trnave na Hajdóczyho (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch). Viac o turnaji tu.

08. 02. 2017

V Trnave derby Sloveniek

Na treťom ročníku turnaja ITF Empire Women´s Indoor v Trnave na Hajdóczyho (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch Plexipave Plexicushion Prestige v hale) postúpili do osemfinále z derby zápasov Sloveniek Michaela Hončová (na obr.) a Lenka Juríková. Viac o turnaji tu.

07. 02. 2017

Kližan v Sofii do 2. kola

Martin Kližan sa na turnaji ATP v bulharskej Sofii prebojoval do 2. kola dvojhry po zdolaní úvodnej prekážky, ktorou bol Andrej Kuznecov. Nenasadeného Rusa zdolal 6:0, 7:6 (4). Jeho súperom v 2. kole bude víťaz stredajšieho duelu medzi Švajčiarom Marcom Chiudinellim a nemeckým kvalifikantom Danielom Brandsom.

ITF Empire Women´s Indoor v Trnave

Dve slovenské tenistky - Jarušková a Maluniaková - postúpili z kvalifikácie do hlavnej súťaže dvojhry na treťom ročníku turnaja ITF Empire Women´s Indoor v Trnave s dotáciou 15-tisíc dolárov. Podrobnosti o turnaji tu.

06. 02. 2017

Zelenay s 29. trofejou

Igor Zelenay a Rus Michail Jelgin zvíťazili v nedeľňajšom finále štvorhry na challengeri vo francúzskom Quimperi (dotácia 43 000 eur, tvrdý povrch Laykold v hale) nad britským párom Ken Skupski, Neal Skupski 2:6, 7:5 - 10:5. Zelenay získal svoj 29. deblový titul na tejto úrovni v kariére.

05. 02. 2017

Horanský s titulom z Glasgowa

Filip Horanský získal titul na turnaji kategórie futures v škótskom Glasgowe (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch v hale).  Ako tretí nasadený zvíťazil vo finále nad francúzskou šestkou podujatia Hugom Grenierom 6:2, 6:3. Je to 8. titul pre 416. tenistu rebríčka na tejto úrovni.