Schmiedlová v Midlande vypadla

Karolína Schmiedlová prehrala na 100-tisícovom turnaj ITF v americkom Midlande vo štvrťfinále s domácou osmičkou podujatia Juliou Boserupovou tesne 6:2, 2:6, 5:7.

03. 02. 2017

Cibulková v semifinále!

Dominika Cibulková sa prebojovala už do semifinále dvojhry na halovom turnaji WTA v Petrohrade. Vo štvrťfinále si ako nasadená dvojka poradila s domácou päťkou "pavúka" Jelenou Vesninovou 6:3, 6:3. Odplatila jej vlaňajšiu štvrťfinálovú prehru z wimbledonskej trávy a vyrovnala vzájomnú bilanciu na 4:4. V dueli o postup do finále nastúpi v sobotu proti Kazaške Julii Putincevovej.

Schmiedlová opäť vyhrala

Karolína Schmiedlová zvíťazila v 2. kole 100-tisícového turnaja v americkom Midlande nad domácou Irinou Falconiovou nasadenou ako štvrtou  6:3, 7:6 (4). V piatkovom štvrťfinále bude hrať s Američankou Juliou Boserupovou.

02. 02. 2017

Cibulková do štvrťfinále

Dominika Cibulková, nasadená dvojka, zdolala v 2. kole turnaja WTA v Petrohrade Chorvátku Donnu Vekičovú 6:2, 6:2. Vo štvrťfinále bude jej súperkou Ruska Jelena Vesninová.

Schmiedlová v USA víťazne

Karolína Schmiedlová zvíťazila v 1. kole 100-tisícového turnaja ITF v americkom Middlande nad domácou Raveenou Kingsleyovo 6:2, 6:1.

01. 02. 2017

Morvayová vypadla v osemfinále

Slovenská juniorská jednotka, 15-ročná Viktória Morvayová, dohrala v osemfinále na turnaji Grade 1 Asuncion Bowl v Paraguaji. Aktuálne 74. hráčka juniorského rebríčka ITF ako piata nasadená zdolala Američanku Vanessu Ongovú 6:3, 1:6, 6:2, ale v 2. kole prehrala s nenasadenou Ruskou Angelikou Isajevovou 3:6, 3:6.