• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

BTZ získal podporu BSK

Navigácia » Hlavná stránka » Regióny » Bratislavský tenisový zväz » BTZ získal podporu BSK

 
news img

Zastupiteľstvo Bratislavského samosprávneho kraja na svojom zasadnutí 29.3.2019 schválilo podporu pre rok 2019 aj Bratislavskému tenisovému zväzu, ktorý sa zapojil ako subjekt aktivizujúci sa vo sfére výkonnostného a vrcholového športu do výzvy o podporu systematického rozvoja športových aktivít na území BSK.

 

Vložené: 19. 06. 2019       Kategória: Bratislavský tenisový zväz
 
BTZ

Školenie trénerov 1. kvalifikačného stupňa - Bratislava

Bratislavský tenisový zväz, v spolupráci so Slovenským tenisovým zväzom, organizuje v dňoch 10.10. - 19.10.2019 školenie trénerov 1.kvalifikačného stupňa. Školenie sa uskutoční v Bratislave, v budove NTC (Príkopova 6) a Tenisovej škole Petržalka (Nobelovo nám. 6). Školenie je celodenné, trvá 50 hodín a je rozdelené do dvoch skupín:

 
BTZ

Súťaž družstiev BTZ

Aktuálne informácie, rozpisy, vyhodnotenie...

 
BTZ

Bratislavský tenisový zväz (BTZ)

Zloženie predsedníctva BTZ, zástupcovia v orgánoch STZ, kontakty, stanovy, informácie zo zasadnutí VV a valných zhromaždení BTZ:

 
BTZ

Majstrovské súťaže jednotlivcov BTZ

Aktuálne informácie, rozpisy, vyhodnotenie... 
Rozpis M BR deti

 
BTZ

Valné zhromaždenie BTZ

Valné zhromaždenie Bratislavského tenisového zväzu sa uskutočnilo 13. 3. 2019 (streda) o 17,00 hod. v zasadacej sále NTC Príkopova 6, Bratislava.
Program, Zápis zo zasadnutia VZ + prezPočet hlasov na VZPočet hlasov celkomRokovací poriadokSpráva o činnosti 2018Správa o hospodárení 2018Rozpočet na r. 2019Správa kontrolóraUznesenie.