• PEUGOT
 • AEGON
 • NADACIA SPP
 • TIPOS
 • FORTUNA
 • J&T BANKA

Po bankete už len tréningy a zápasy

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Fed Cup » Po bankete už len tréningy a zápasy

 
news img

Oba tímy majú po stredajšom bankete za sebou predzápasové povinnosti a od štvrtka sa už môžu sústrediť iba na tréningy a zápasy. Fedcupový súboj Slovensko - Holandsko o postup do svetovej skupiny pre rok 2018 vyžrebujú v piatok o 11.00 v NTC, začiatky v sobotu a v nedeľu sú na antuke v AEGON aréne o 13.00 h. Domáci kapitán Matej Lipták vo štvrtok očakáva ešte príchod Daniely Hantuchovej, ktorá nahradí zranenú Dominiku Cibulkovú.

Foto: Roman Benický

 

Fotogaléria


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  


 •  

 
 
Vložené: 20. 04. 2017       Kategória: Fed Cup
 
news img

Vstupenky na SR - Rusko v predaji

V sieťach www.ticketportal.sk, www.prepredaj.sk sa začal predpredaj vstupeniek na atraktívne stretnutie Slovensko - Rusko v 1. kole II. svetovej skupiny Pohára federácie. Súboj sa uskutoční na tvrdom povrchu AEGON arény  10. - 11. februára 2018 v sobotu so začiatkom o 15.30, v nedeľu o 15.00 hod. Pre Slovenky je Rusko veľkou výzvou. Doteraz sa s ním stretli tri razy a všetky súboje prehrali. Naposledy to bolo v roku 2013 v moskovskom semifinále 2:3, keď tím kapitána Mateja Liptáka viedol po prvom dni 2:0.

30. 11. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

Fed Cup: privítame Rusky

Slovenské tenistky privítajú v 1. kole II. svetovej skupiny budúcoročného Pohára federácie (10.-11. februára) Rusko. Rozhodol o tom stredajší žreb v londýnskej centrále Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF) v Londýne, pri ktorom bolo Slovensko medzi nenasadenými tímami. Okrem Ruska ešte mohlo naraziť na Taliansko, Rumunsko alebo Ukrajinu. Zverenky kapitána Mateja Liptáka prehrali v apríli v baráži o účasť vo svetovej skupine na antuke v bratislavskom NTC s Holandskom 1:4 a nepostúpili medzi najlepšiu osmičku. Nádej zahrať si v roku 2018 medzi elitou definitívne zhasla na augustovom valnom zhromaždení ITF v Hočiminovom meste. Vo Vietname totiž neschválili návrh na rozšírenie svetovej skupiny z ôsmich na šestnásť tímov.

20. 09. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

SR prehrala s Holandskom 2:3

Slovenské tenistky prehrali s Holandskom v play off o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie 2:3. O rozhodujúci tretí bod pre tím kapitána Paula Haarhuisa sa postarala holandská dvojka Richel Hogenkampová, ktorá zdolala Kristínu Kučovú 7:5, 6:4. Kučová v záverečnom singli nahradila pôvodne nominovanú Rebeccu Šramkovú. Bodkou za súbojom bola štvorhra, ktorú oslavujúce Holanďanky po troch gemoch skrečovali.

23. 04. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

Fed Cup: SR - Holandsko 1:2

Slovenské tenistky prehrávajú v baráži o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie s Holandskom 1:2. O druhý bod pre holandské farby sa na antuke v AEGON aréne zaslúžila Kiki Bertensová, ktorá v úvodnej nedeľňajšej dvojhre v súboji tímových jednotiek zdolala Janu Čepelovú 6:3, 6:3. Vlaňajšia semifinalistka Roland Garros v singloch potvrdila úlohu favoritky. V sobotu si poradila s Rebeccou Šramkovou, krorá v nedeľu nenastúpila proti holandskej dvojke Richel Hogenkampovej. Namiesto nej dal slovenský kapitán Matej Lipták šancu Kristíne Kučovej.

23. 04. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

Daniela, veľká gratulácia!

Daniela Hantuchová oslávila v nedeľu svoje 34. narodeniny štýlovo - priamo na dvorci AEGON arény. Z rúk zástupcu ITF Davida Judeho a prezidenta STZ Tibora Macka si prevzala ako prvá fedcupová reprezentantka Slovenska Cenu za oddanosť udelenú ITF za dlhoročnú reprezentáciu vo Fed Cupe. Už predtým jej v šatni k narodeninám blahoželal tím.

23. 04. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

Fed Cup vo fotografiách

Prvý deň fedcupového súboja Slovensko - Holandsko priniesol remízu. V AEGON aréne vládla dobrá atmosféra, tri tisícky divákov stáli, pochopiteľne, na strane domácich. Vstupom do stretnutia o postup do svetovej skupiny bolo emotívne slávnostné otvorenie.  Členky slovenského tímu si držiac sa okolo ramien zaspievali hymnu.

Foto: Roman Benický

22. 04. 2017
Fed Cup Více zde