• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

Vstupenky na SR - Holandsko

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Fed Cup » Vstupenky na SR - Holandsko

 
news img

Fedcupový tím Slovenska privíta 22. – 23. apríla 2017 v AEGON aréne v Bratislave Holandsko. Tím kapitána Mateja Liptáka hrá o postup medzi 8 najlepších družstiev sveta pre rok 2018 na antukovom dvorci pod strechou NTC. Predpredaj vstupeniek: www.ticketportal.sk, www.prepredaj.sk a na recepcii NTC.

SLOVENSKO - HOLANDSKO, play off o postup do svetovej skupiny Fed Cupu 2018

SOBOTA 22. apríla 2017, dve dvojhry, začiatok 13.00 h, cena 15 €

NEDEĽA 23. apríla 2017, dve dvojhry a štvorhra, začiatok 13.00 h, cena 15 €

Vstupenky si možno zakúpiť v sieti www.ticketportal.sk, www.prepredaj.sk a na recepcii NTC.

 

 

Vložené: 16. 03. 2017       Kategória: Fed Cup
 
news img

Dajte hlas Šramkovej!

Rebecca Šramková, ktorá vo februári vo svojej fedcupovej premiére vo Forli vybojovala dva body a mala hlavný podiel na víťazstve Slovenska nad Talianskom 3:2 a postupe do aprílovej baráže, sa dostala do nominácie svetovej a II. svetovej skupiny o Heart Award - ocenenie srdcom za prístup k reprezentácii vo Fed Cupe. O získaní ocenenia rozhodnú do 30. marca fanúšikovia na stránke www.fedcup.comj

24. 03. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

S Holandskom na antuke

Stretnutie play off o postup do svetovej skupiny Fed Cupu 2018 Slovensko - Holandsko sa uskutoční 22. - 23. apríla 2017 v AEGON aréne v Bratislave na antuke. Predbežné začiatky, ktoré ešte musí schváliť ITF, sú plánované na oba dni od 13.00 hod. 

 

06. 03. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

Žreb nám žičil - Holandsko

Slovenské tenistky privítajú v play off o účasť vo svetovej skupine Pohára federácie (22.-23. apríla) v bratislavskom NTC Holandsko. Rozhodol o tom utorňajší žreb v londýnskej centrále ITF, pri ktorom Slovenky figurovali spoločne so Španielskom, Ukrajinou a Belgickom medzi nenasadenými tímami.

14. 02. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

V utorok spoznáme súpera

Súpera v play off o postup do svetovej skupiny Fed Cupu spozná Slovensko v utorok 14. februára. Medzi nasadenými sú Francúzsko, Rusko, Nemecko a Holandsko. Okrem Slovenska sú nenasadené Belgicko, Španielsko a Ukrajina. Žrebuje sa v londýnskom sídle Medzinárodnej tenisovej federácie ITF o 11.00 nášho času. V prípade Ruska a Holandska by hralo Slovensko doma, do Francúzska a Nemecka by muselo cestovať. Hrá sa 22. - 23. apríla 2017. Ak dojde k zmene formátu súťaže podľa daviscupového vzoru na 16 tímov svetovej skupiny už od budúceho roku, ako sa o tom už dlho diskutuje, malo by Slovensko bez ohľadu na výsledok istotu účasti medzi elitou.

 

13. 02. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

Rebecce sa splnil sen

Hrdinkou stretnutia Taliansko - Slovensko v Pohári federácie sa stala debutantka Rebecca Šramková, aktuálne 118. hráčka svetového rebríčka, ktorej trénerom je otec Jozef Šramka. Jej odvážny prejav a výborná hra na antukovom dvorci vo Forli prekvapili domácich a nadchli slovenských tenisových fanúšikov. Dvadsaťročnú Bratislavčanku sme doma privítali fotomontážou jej tenisových začiatkov spred tucta rokov, keď absolvovala prvé súťažné zápasy v rámci HTO či Detského Fed Cupu. Rebecca s obrazom ochotne zapózovala.

13. 02. 2017
Fed Cup Více zde
 
news img

Úspešný tím už doma

Kvalitným talianskym jedlom a pohárom miestneho vína oslávili slovenské tenistky nečakaný, o to však príjemnejší postup cez domáci tím (3:2) v súboji 1. kola II. svetovej skupiny Pohára federácie vo Forli. Kapitán slovenskej reprezentácie Matej Lipták na pondelňajšej tlačovej konferencii na pôde STZ po návrate na Slovensko vyzdvihol výkon "kométy" Rebeccy Šramkovej i "stálice" Daniely Hantuchovej. Podrobne tiež priblížil ako sa v skvelej tímovej atmosfére zrodil výborný výsledok jeho zvereniek.

13. 02. 2017
Fed Cup Více zde