• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Fed Cup

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Fed Cup

 
news img

Banket SR - Kanada objektívom

 Štvrtkový banket pred stretnutím Slovensko - Kanada bol bezstarostným vstupom do víkendového stretnutia o zotrvanie vo fedcupovej II. svetovej skupiny v AEGON aréne. Na bankete dostala priestor podľa zvyku aj krátka reč debutantky slovenského tímu Terezy Mihalíkovej (na obr.).
FOTO: Roman Benický

14. 04. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

Kanada chce vyhrať aj bez jednotky

 Kapitán kanadského tímu je pred barážovým stretnutím o účasť v II. svetovej skupine Pohára federácie proti Slovensku optimistom. Sylvain Bruneau tvrdí, že jeho zverenky môžu na antuke v bratislavskom Národnom tenisovom centre zvíťaziť aj napriek absencii Eugenie Bouchardovej.

13. 04. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

Slovenky si na antuke veria

 Kapitán slovenského fedcupového tímu Matej Lipták si pochvaľuje antukový dvorec v AEGON aréne, na ktorom jeho zverenky cez víkend nastúpia proti Kanade. Pri neúčasti zranenej Eugenie Bouchardovej budú Slovenky v barážovom stretnutí o účasť v II. svetovej skupine papierovými favoritkami, Lipták však varuje pred podcenením súperiek.

12. 04. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

Na tréningu s objektívom

 AEGON arénu zatiaľ z kanadského fedcupového tímu najlepšie poznajú Aleksandra Wozniaková a Francoise Abandová, ktoré už trénovali v dejisku víkendového stretnutia proti SR v nedeľu aj v pondelok. Aj naša Karolína Schmiedlová už otestovala antuku, Dominika Cibulková v pondelok doobeda prijímala gratulácie k výhre v Katoviciach a delila sa o radosť s médiami. FOTO: Dušan Barbuš

11. 04. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

Bouchardová nepríde

 Eugenie Bouchardová, najlepšia kanadská hráčka, do Bratislavy nepríde. V AEGON aréne to dnes doobeda potvrdil manažér kanadského fedcupového tímu André Barette. ,,Eugenie si musí doliečiť zranenie brušného svalu z minulotýždňového turnaja v Charlestone. Štvrtou hráčkou tímu bude juniorka Charlotte Robillardová-Millettová," informoval kanadský manažér.

11. 04. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

Zatiaľ bez Bouchardovej

 Prvé dve hráčky kanadského fedcupového tímu Aleksandra Wozniaková a Francoise Abandová pricestovali do Bratislavy v nedeľu popoludní a vyskúšali si aj antukový dvorec AEGON arény, kde sa 16. - 17. apríla uskutoční súboj play off o II. svetovú skupinu Slovensko - Kanada. V pondelok ráno sa očakáva príchod Sharon Fichmanovej. Otáznik zatiaľ visí nad Eugenie Bouchardovou (na obr.), ktorá sa minulý týždeň zranila v Charlestone.

10. 04. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

Predpredaj na SR - Kanada

 Súboj Slovenska a Kanady v Pohári federácie 16. – 17. apríla 2016 ponúka na antukovom dvorci pod zatiahnutou strechou AEGON arény v Bratislave domácemu tímu šancu na revanš. Pred dvoma rokmi poslali Kanaďanky Slovensko z elitnej osmičky Fed Cupu do II. svetovej skupiny. V Québecu vyhrala Kanada v play off o zotrvanie vo svetovej skupine 3:1. SR má teda v najbližšom súboji tomuto súperovi čo vracať. Vstupenky na toto stretnutie play off o účasť v II. svetovej skupine Fed Cupu pre rok 2017 si možno zakúpiť  v sieti www.ticketportal.sk, www.prepredaj.sk a na recepcii NTC.

 

08. 04. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

Proti Kanade aj Mihalíková

Kvarteto tenistiek Anna Karolína Schmiedlová, Dominika Cibulková, Jana Čepelová, Tereza Mihalíková figuruje v slovenskej nominácii na barážové stretnutie o účasť v II. svetovej skupine Pohára federácie proti Kanade (16.-17. apríla na antuke AEGON arény). Debutantkou v tíme je 17-ročná Mihalíková, juniorská šampiónka Australian Open z roku 2015.

 

06. 04. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

Proti Kanade na antuke

Kapitán fedcupovej reprezentácie Slovenska Matej Lipták sledoval v minulých dňoch úspešné mexické vystúpenie svojej osobnej zverenky Dominiky Cibulkovej z Bratislavy. Sprevádzať ju bude až na americkej turnajovej sérii. V apríli ho potom čaká fedcupový súboj Slovensko - Kanada. Od neho sme sa v našom dialógu odpichli.

29. 02. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

V apríli doma s Kanadou

Slovenské tenistky privítajú v baráži o účasť v II. svetovej skupine Pohára federácie (16.-17. apríla) Kanadu. Rozhodol o tom utorňajší žreb v londýnskom sídle ITF, pri ktorom zverenky kapitána Mateja Liptáka figurovali medzi nenasadenýmí tímami. Okrem Kanaďaniek ešte mohli naraziť na Srbsko, Poľsko alebo Argentínu. 

09. 02. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

S kým sa stretne SR v apríli?

Slovensko kleslo vo fedcupovom rebríčku po víkendovej prehre s Austráliou z 13. na 17. miesto a to znamená, že pri zajtrajšom žrebe baráže o zotrvanie v II. svetovej skupine by nemalo byť nasadené. Tím kapitána Mateja Liptáka sa 16.-17. apríla môže teda stretnúť so Srbskom, Kanadou, Argentínou (všetko na Slovensku) a Poľskom (o výhode domáceho prostredia rozhodne žreb).

08. 02. 2016
Fed Cup Více zde
 
news img

Slovensko - Austrália 2:3

Slovenské tenistky budú rovnako ako vlani bojovať o zotrvanie v druhej svetovej skupine Pohára federácie. V dueli 1. kola totiž prehrali v bratislavskom NTC s Austráliou 2:3. O triumfe hostiek rozhodla až záverečná štvorhra, v ktorej Samantha Stosurová s Casey Dellacquovou zdolali pár Daniela Hantuchová, JanaˇČepelová 5:7, 6:1, 6:2. Stosurová bola hlavnou hrdinkou austrálskeho družstva, keď uspela aj v oboch singloch. Slovenky spoznajú svoje súperky v aprílovej baráži v utorok o 13.00 SEČ, keď je v londýnskej centrále ITF na programe žreb.

07. 02. 2016
Fed Cup Více zde