• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Školenie trénerov 1. kvalifikačného stupňa

Navigácia » Hlavná stránka » STZ » Metodika, Tréneri » Školenie trénerov 1. kvalifikačného stupňa

 

Regionálne tenisové zväzy (Západ a Východ) v spolupráci s STZ organizuju na jeseň 2020 školenie trénerov 1. kvalifikačného stupňa:

ZsTZ v Piešťanoch (špecializácia) a FTVŠ Bratislava (všeobecná časť) - viac informácií
VsTZ v Prešove (všeobecná časť; špecializácia - miesto bude určené) - viac informácií

zoznam uchádzačov

 

 

Vložené: 08. 09. 2020       Kategória: Metodika, Tréneri
 
news img

FORMULÁR - Prihlášky na školenia a semináre TRÉNEROV

Zoznamy prihlásených záujemcov:
seminár trénerov       školenie trénerov   
Upozornenie: Všetky prihlášky na školenie a seminár trénerov sú vždy po ukončení príslušného typu školenia (seminára) vyradené z evidencie. V prípade záujmu o školenie alebo seminár, treba svoju prihlášku obnoviť.

 
news img

PTR na Slovensku

V dňoch 3. - 5. novembra 2020 sa v Bratislave uskutoční už po dvadsiatyprvýkrát medzinárodný PTR certifikačný workshop tenisových trénerov.

Tentokrát to bude Performance Level 1 Certification Workshop organizovaný PTR (Professional Tennis Registry – najväčšia celosvetová organizácia profesionálnych učiteľov a trénerov tenisu, s viac ako 15 000 členmi v 125 krajinách).

Je určený predovšetkým pre trénerov, ktorí v súčasnosti pracujú s mladými výkonnými hráčmi vo veku 10 - 16 rokov, alebo s nimi chcú pracovať. Podmienkou účasti nie je žiadna trénerská kvalifikácia, predpokladá sa však dobrá úroveň hrania (pozri info).

 
news img

Databáza licenčných trénerov

Vážení tenisoví rodičia, tréneri, hráči, kluby,
v prílohe nájdete aktuálny zoznam licenčných trénerov STZ, ktorý by mal poskytnúť komplexnejšie informácie o tenisových tréneroch pracujúcich na Slovensku.  Pracujeme na tom, aby sa zoznam stal súčasťou e-tenisu a budeme ho  pravidelne aktualizovať. Všetci licenční tréneri, ktorí sa momentálne v zozname nenachádzajú, môžu byť doplnení po vyplnení dotazníka o ktorý je možné požiadať  na adrese ​juraj.nemcek@stz.sk (metodik STZ). Príloha
 

 
news img

Vzdelávanie trénerov II

Vážení tréneri a rodičia, medzinárodná tenisová federácia sprístupnila ďalšiu možnosť vzdelávania a to cez ITF Academy, kde opäť nájdete množstvo zaujímavého obsahu a pre trénerov aj možnosť online vzdelávania v rôznych kurzoch. Prikladáme aj krátky návod ako sa prihlásiť. Veríme, že ponúknutú príležitosť využijú mnohí z vás.

 
news img

Výstupné videá zo semináru trénerov v NTC - november 2019

Vážení tréneri, dňa 16.11.2019 sa v NTC uskutočnil trénerský seminár pod vedením p. R. Schönborna. Prinášame Vám záznam z jeho prednášky v spojení s prezentáciou:
https://youtu.be/eHBCPEUPvY4
https://youtu.be/cpibHEQDts4
 

 
news img

Odporúčané tréningové zaťaženie v tenise

Vážení rodičia, tréneri. V nasledujúcich tabuľkách by sme Vás chceli oboznámiťs objemovými charakteristikami zaťaženia v jednotlivých vekových kategóriách. (príloha)