• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Testovacie jazdy PEUGEOT počas PTT 2020 by Fortuna

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna » Testovacie jazdy PEUGEOT počas PTT 2020 by Fortuna

 
news img

Slovenský tenis a PEUGEOT patria už mnohé roky k sebe. Inak to nebude ani na turnajoch série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Počas všetkých piatich podujatí budú prebiehať testovacie jazdy značky PEUGEOT, ktorá je dlhoročným partnerom Slovenského tenisového zväzu. Fanúšikovia si budú môcť vyskúšať aj horúce novinky značky - slovenský Peugeot 208 (Európske auto roka 2020), či štýlové SUV 2008 novej generácie.

Na prvom turnaji - Bratislava Open 2020 - prebehnú testovacie jazdy v dňoch 19. a 20. júna 2020 na vnútornom nádvorí NTC. K dispozícii bude nový slovenský Peugeot 208 – Európske auto roka 2020, nové SUV Peugeot 2008, nové SUV Peugeot 3008 HYBRID4 a Peugeot 508.

 

 

Fotogaléria

  • PEUGEOT - príď, otestuj a vyhraj

     PEUGEOT - príď, otestuj a vyhraj

 
 
Vložené: 15. 06. 2020       Kategória: Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna
 
news img

Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna

Séria turnajov, ktorú organizuje Slovenský tenisový zväz pod názvom Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, sa rozbehla prvým podujatím. Všetky dôležité informácie, denný program, pavúky, výsledky, rozhovory a fotografie nájdete na stránke www.peugeottennistour2020.sk.

 
news img

Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna

Slovenský tenisový zväz (STZ) organizuje sériu špeciálnych turnajov mužov a žien s názvom „Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna“. Jej cieľom je zabezpečiť kvalitný súťažný program, predovšetkým pre hráčov a hráčky, ktorí zvyčajne štartujú na turnajoch ATP, WTA a ITF. Ide v prevažnej miere o reprezentantov a reprezentantky SR v kategóriách dospelých a dorastu. STZ má záujem, aby najlepší slovenskí hráči mali zabezpečený čo najkvalitnejší domáci program. Všetky turnaje sú určené pre 16 mužov a 16 žien, ktorí budú do turnaja akceptovaní podľa stanovených pravidiel.

 
news img

Stankovič hodnotí turnaj

Riaditeľom turnaja Bratislava Open 2020 bol Branislav Stankovič. Dlhoročný organizátor challengerových turnajov na Slovensku však tentoraz neviedol challenger, ale v čase pozastavenej tenisovej sezóny sa jeho turnaj zaradil do série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Ako celé podujatie zhodnotil si môžete pozrieť v rozhovore.

 
news img

Fotogaléria finálového dňa

Bratislava Open, prvý turnaj zo série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, vyvrcholil v pondelok finálovými zápasmi mužov a žien vo dvojhre i štvorhre. Víťazmi sa stali Lukáš Klein, Švajčiarka Belinda Benčičová (po boku Aniky Jaškovej vyhrala aj štvohru) a Filip Polášek s Igorom Zelenayom. Pozrite si fotogalériu finálových zápasov zachytených objektívom Dušana Barbuša.  

 
news img

Benčičová s Jaškovou víťazne

Švajčiarska tenistka Belinda Benčičová si po víťazstve v dvojhre pripísala na turnaji Bratislava Open aj titul vo štvohre. Po boku mladej Slovenky Aniky Jaškovej zdolali sesterské duo Viktória a Katarína Kužmové hladko 6:2, 6:1. Obe hráčky majú v pláne štart aj na druhom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, kde by spolu v debli rady opäť zvíťazili. Všetky informácie o turnaji nájdete na stránke www.peugeottennistour2020.sk

 
news img

V debli Polášek so Zelenayom

Najvyššie nasadený pár Filip Polášek s Igorom Zelenayom získal titul na turnaji Bratislava Open 2020. Vo finále si poradil so štvrtou nasadenou dvojicou Lukáš Klein, Norbert Gombos vo vyrovnanom zápase 3:6, 7:6(4), 11-9. Diváci sledovali vyrovnaný a napínavý zápas až do poslednej loptičky. Po víťazstve vo dvojhre tak Kleinovi o vlások unikol druhý titul na Bratislava Open. Z víťazstva sa napokon tešili turnajové jednotky. Všetky informácie o turnaji nájdete na stránke www.peugeottennistour2020.sk