• PEUGEOT
  • NADACIA SPP
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

KONKURZ na usporiadateľov M SR družstiev 2021

Navigácia » Hlavná stránka » Súťaže » Súťaže info » KONKURZ na usporiadateľov M SR družstiev 2021

 

Slovenský tenisový zväz vyhlasuje konkurz na organizovanie majstrovstiev Slovenska družstiev mládeže a seniorov v roku 2021.

Prihlášku na usporiadanie M SR družstiev mládeže a seniorov pre rok 2021 treba zaslať najneskôr do 15. júla 2021 na e-mailovú adresu zdena.suhajova@stz.sk. STZ uprednostní uchádzačov, ktorých družstvo sa nominuje na príslušné podujatie.

Viac informácií o konkurze:   MLÁDEŽ     SENIORI 

Tlačivo: prihláška na usporiadanie 

Rozpis súťaže: mládež   seniori

 

Vložené: 15. 06. 2021       Kategória: Družstvá
 
news img

Neuhradené pokuty - súťaž družstiev

Neuhradené pokuty (Extraliga, I. a II. liga, MSR, Detský DC a FC)

15. 06. 2021
Družstvá Více zde
 
news img

I. a II. liga 2021

Aktuálne informácie: konečné výsledky 3. a 4. kola...

Podľa momentálne platnej vyhlášky ÚVZ SR sú všetci účastníci podujatí (platí pre súťaže jednotlivcov aj družstiev) povinní predložiť pri prezentácii negatívny RT-PCR alebo LAMP test nie starší ako 72 hodín alebo antigénový test nie starší ako 24 hodín! Bez negatívneho testu nebude hráčovi povolený štart v súťaži. V súťažiach družstiev platí jeden test na víkendové dvojkolo, to znamená, že účastníci nepotrebujú zvlášť test na sobotu a ďalší na nedeľu. Testy pred stretnutím odkontrolujú kapitáni zúčastnených družstiev. Test je možné nahradiť potvrdeniami o skutočnostiach uvedených v § 7 Vyhlášky ÚVZ SR. Podujatia sa môžu uskutočniť aj za prítomnosti divákov za podmienok dodržania ustanovení platnej Vyhlášky ÚVZ SR, týkajúcich sa organizácie hromadných športových podujatí, predovšetkým § 5.

15. 06. 2021
Družstvá Více zde
 
news img

PEUGEOT extraliga 2021

Konečné výsledky - nižšie v článku...

rozpis súťaže

21. 05. 2021
Družstvá Více zde
 
news img

Súťaž družstiev – upozornenie pre kluby

Slovenský tenisový zväz si je vedomý, že z dôvodu pandemickej situácie kluby nemali pri zostavovaní súpisiek dostatočný prehľad o tom, či zapísaní hráči budú skutočne k dispozícii pre súťaže družstiev. Aby neprišlo k hromadnému odhlasovaniu družstiev zo súťaží, riadiace zväzy NEBUDÚ v sezóne 2021 sankcionovať družstvá  za voľné miesta v zostave. Na stretnutie však musia nastúpiť s minimálne takým počtom hráčov, aby družstvu mohli zabezpečiť víťazstvo,  t. j. min. 3 hráči pri 5, resp. 4 dvojhrách a 2 štvorhrách.

06. 05. 2021
Družstvá Více zde
 
news img

Kapitáni družstiev 2021

Z dôvodu zrušenia minuloročných súťaží družstiev Slovenský tenisový zväz predĺžil o jeden rok licenciu všetkým kapitánom (licencia K), ktorí ju mali platnú v sezóne 2020.

Školenia nových kapitánov vypíšu regionálne zväzy hneď ako to pandemická situácia dovolí.

18. 03. 2021
Družstvá Více zde
 
news img

Žreb PEUGEOT Extraliga, I. a II. liga 2021

Dňa 17. 3. 2021 sa uskutočnilo vyžrebovanie celoslovenských súťaží družstiev:
PEUGEOT Extraliga       I. a II. liga

Súpisky treba spracovať cez systém eTenis do 31. 3.  (viac informácií o spracovaní súpisky). Pri spracovaní súpisky NEZABUDNITE skontrolovať kontaktné údaje uvedené u kapitána a jeho náhradníka. V prípade potreby aktualizácie kontaktných údajov píšte na mailovú adresu zdena.suhajova@stz.sk.

17. 03. 2021
Družstvá Více zde