• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Gombos v Lyone vypadol

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Gombos v Lyone vypadol

 
news img

Norbert Gombos prehral s Belgičanom Steve Darcisom 4:6, 1:6 a s challengerom 100 vo francúzskom Lyone sa rozlúčil už v prvom kole. Vo štvorhre postúpil rakúsko-slovenský pár  Philipp Oswald a Filip Polášek do štvrťfinále po výhre nad dvojicou Eduard Esteve Lobato, Oriol Roca Batalla 6:4, 7:6(5).

 

Vložené: 11. 06. 2019       Kategória: TENIS EP = elektronické periodikum STZ
 
news img

Gombos v Rennes skončil

Norbert Gombos prehral v 2. kole so šiestnym nasadeným Cyperčanom Marcosom Baghdatisom 6:4, 0:6, 1:6 a rozlúčil sa s challengerom vo francúzskom Rennes. Po návrate sa Gombos pripojí k daviscupovej reprezentácii v príprave na antuke proti Kanade.

 
news img

Gombos vyradil Andujara

Norbert Gombos vyradil na challengeri na Malorke druhého nasadeného Španiela Pabla Andujara 6:4, 6:2. Súperom slovenského tenistu v boji o postup do semifinále bude Autrálčan Bernard Tomic.

 
news img

Zelenay s titulom č. 36

Igor Zelenay a Ukrajinec Denis Molčanov sa stali víťazmi štvorhry na challengeri v Prostějove (dotácia 127 000 eur, antuka). V piatkovom finále vyhral tretí nasadený pár nad nenasadeným uruguajským Martin Cuevas, Pablo Cuevas 4:6, 6:3, 10:7 (zápasový tajbrejk). Pre Zelenaya je to 36. challengerový titul vo štvorhre, v tomto roku v poradí štvrtý. Všetky štyri získal s Molčanovom.

 
news img

Zelenay s 35. titulom

Igor Zelenay získal svoj 35. challengerový titul vo štvorhre, tretí v tomto roku. S Ukrajincom Denisom Molčanovom v Tunise zvíťazili vo finále podujatia s dotáciou 75 000 USD nad francúzsko-britským párom Jonathan Eysseric, Joe Salisbury 7:6 (4), 6:2. Zelenay sa z 99. miesta deblového poradia posunul priebežne na 88.

 
news img

Schmiedlová vo finále a TOP 100

Karolína Schmiedlová sa prebojovala do finále dvojhry na antukovom turnaji WTA v kolumbijskej Bogote a v pondelok sa vráti do prvej svetovej stovky. V semifinále si poradila so siedmou nasadenou Rumunkou Anou Bogdanovou 6:3, 6:2. V nedeľu bude bojovať o tretí titul na WTA Tour proti piatej nasadenej Španielke Lare Arruabarrenovej. V roku 2015 triumfovala v Katoviciach a v Bukurešti.

 
news img

Žreb Charlestonu a Monterrey

Jana Čepelová sa na zelenej antuke v Charlestone (dotácia 800 000 USD) stretne v prvom kole s Američankou Bernardou Perovou. V prípade postupu ju čaká turnajová štvorka a víťazka z Miami Sloane Stephensová. Na harde v Monterrey s dotáciou 250 000 USD je súperkou druhej nasadenej Magdalény Rybárikovej (na obr.) Japonka Risa Ozakiová, Karolínu Schmiedlovú čaká turnajová osmička Ajla Tomljanovičová z Austrálie.