Vydavateľ: STZ a STZ Marketing, s. r. o., Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Redakcia: Príkopova 6, 831 03 Bratislava, 8. poschodie, telefón 02/49 209 881
Zodpovedná redaktorka: Ing. Petra Chamillová
Redakčná rada: Dr. Tibor Macko, Ing. Igor Moška, Dr. Ľubomír Páleník, Ing. Vladimír Habas
Periodicita: denná aktualizácia
Newsletter: súčasť elektronického média s dvojtýždňovou periodicitou
ISSN: 1339-9764

Zimenová vo finále singla, Farkašová s Martinkovou víťazkami debla

Lujza Zimenová (na snímke vľavo) sa prebojovala do finále dvojhry dievčat na turnaji TEJT 2 do 12 rokov v Humennom. Vo finále bola nad jej sily Francúzka Elisa Rohrbachová, ktorej podľahla 1:6, 1:6. V semifinále singlovej časti malo Slovensko až trojnásobné zastúpenie, okrem Zimenovej bojovali o postup do finále aj Sofia Rachel Kočišová a Nikola Fedorová.

15. 06. 2021

Martin ďalej v singli aj debli

Andrej Martin sa prebojoval do druhého kola dvojhry na challengeri 80 v kazašskom meste Almaty (52 080 USD, antuka vonku). Rovnako ako na minulotýždňovom podujatí je tu nasadenou jednotkou. V úvodnom zápase si poradil s ukrajinským kvalifikantom Vitalijom Sačkom 6:4, 7:6(11) za 137 minút.

Škamlová v dvojhre bez hlavnej

Chantal Škamlová neuspela v prvom kole kvalifikácie na turnaji ITF W60 v Starých Splavoch (60 000 USD, antuka vonku). Nad jej sily bola piata nasadená Američanka Elizabeth Halbauerová, ktorej podľahla 6:2, 1:6, 9-11. Dvadsaťsedemročná hráčka sa predstaví aj v hlavnej súťaži štvorhry, v ktorej nastúpi po boku Austrálčanky Destanee Aiavová.

14. 06. 2021

Kovalík v dvojhre prehral

Jozef Kovalík (na snímke) nepostúpil do druhého kola dvojhry na challengeri 100 v Prostějove (88 520 EUR, antuka vonku). Šiesty nasadený nestačil v úvodnom zápase na domáceho Víta Kopřivu a podľahol mu 6:2, 6:7(4), 4:6 za takmer tri hodiny. Zverenec trénera Mateja Liptáka sa predstaví aj vo štvorhre. Spolu s Igorom Zelenayom si zmerajú sily s holandskou dvojicou Jelle Sels, Mark Vervoort. V utorok na zápasy prvého kola dvojhry nastúpia ešte Lukáš Klein a Alex Molčan.

Krajčír s druhým miestom vo dvojhre i štvorhre

Samuel Alexander Krajčír vybojoval druhé miesto vo dvojhre aj štvorhre na turnaji kategórie TEJT 2 do 12 rokov v Humennom. Vo finále dvojhry nestačil na Dána Hansena a podľahol mu 6:4, 4:6, 1:6. Rovnaké umiestnenie dosiahol aj vo štvorhre po boku Christiána Valalika.  Domáca dvojica prehrala s česko-maďarským párom Laššan, Varga 1:6, 6:3, 7-10.