Vydavateľ: STZ a STZ Marketing, s. r. o., Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Redakcia: Príkopova 6, 831 03 Bratislava, 8. poschodie, telefón 02/49 209 881
Zodpovedná redaktorka: Ing. Petra Chamillová
Redakčná rada: Dr. Tibor Macko, Ing. Igor Moška, Dr. Ľubomír Páleník, Ing. Vladimír Habas
Periodicita: denná aktualizácia
Newsletter: súčasť elektronického média s dvojtýždňovou periodicitou
ISSN: 1339-9764

Horanský s Karolom a Klein s Molčanom o semifinále

Filip Horanský spolu s  Milošom Karolom postúpili do štvrťfinále štvorhry na challengeri 90 Kooperativa Bratislava Open (66 650 EUR, antuka vonku). Držitelia voľnej karty si na domácej pôde poradili s turecko-českým párom Cem Illkel, Vít Kopřiva a zvíťazili 7:6(2), 6:2 za 70 minút. V súboji o semifinále si zmerajú sily s holandsko-venezuelskou dvojicou Sander Arends, Luis David Martinez, premožiteľmi Miloslava Mečířa ml. s Michalom Novanským.

09. 06. 2021

Kližan víťazne, Molčan nie

Martin Kližan (na snímke) postúpil na challengeri 90 Kooperativa Bratislava Open (66 640 EUR, antuka vonku) už do štvrťfinále. V druhom kole vyradil nasadenú šestku Juana Manuela Cerúndola z Argentíny 6:7(0), 6:3, 7:5 za 130 minút. Jeho ďalším súperom bude Rus Andrej Kuznecov, ktorý zdolal ďalšieho domáceho hráča Alexa Molčana 6:4, 6:4.

Pokorný s Palovičom aj Novanský s Mečířom vypadli

Dve slovenské deblové dvojice sa v stredu doobeda rozlúčili s challengerom 90 Kooperativa Bratislava Open 2021. Lukáš Pokorný s Lukášom Palovičom, držitelia voľnej karty, nestačili v prvom kole na chorvátsku dvojicu Ivan Sabanov, Matej Sabanov a podľahli jej 2:6, 5:7. Do štvrťfinále sa nepozrú ani Miloslav Mečíř ml. s Michalom Novanským, ktorí s druhou nasadenou holandsko-venezuelskou dvojicou Sander Arends, Luis David Martínez prehrali 2:6, 1:6 za 52 minút.

Kučová v Bole do štvrťfinále

Kristína Kučová (na snímke) sa prebojovala do štvrťfinále dvojhry na turnaji WTA 125 v chorvátskom Bole (92 742 EUR, antuka vonku). V druhom kole si poradila s domácou držiteľkou voľnej karty Terezou Mrdežovou 3:6, 6:4, 6:3 za 137 minút. Jej ďalšou súperkou bude tretia nasadená Talianka Jasmine Paoliniová, premožiteľka Viktórie Kužmovej v prvom kole.

RG JUNIORI: Privara v dvojhre vypadol, vo štvorhre pokračuje

Peter Benjamín Privara sa neprebojoval do štvrťfinále dvojhry na juniorskom grandslamovom turnaji Roland Garros. V osemfinále bol nad jeho sily piaty nasadený domáci hráč Giovanni Mpetshi Perricard, ktorému podľahol 2:6, 0:6. Na francúzskej antuke však šestnásťročný talentovaný hráč pokračuje naďalej vo štvorhre. Spolu s Američanom Victorom Lilovom sú už vo štvrťfinále, v ktorom zabojujú proti švédsko-českej dvojici Dahlberg, Jurajda.