Vydavateľ: STZ a STZ Marketing, s. r. o., Príkopova 6, 831 03 Bratislava
Redakcia: Príkopova 6, 831 03 Bratislava, 8. poschodie, telefón 02/49 209 881
Zodpovedná redaktorka: Ing. Petra Chamillová
Redakčná rada: Dr. Tibor Macko, Ing. Igor Moška, Dr. Ľubomír Páleník, Ing. Vladimír Habas
Periodicita: denná aktualizácia
Newsletter: súčasť elektronického média s dvojtýždňovou periodicitou
ISSN: 1339-9764

Molčan v Riu končí v kvalifikácii

Alex Molčan nezabojuje o postup do hlavnej súťaže dvojhry na turnaji ATP 500 v brazílskom meste Rio de Janeiro (2 271 715 USD, antuka vonku). Siedmy nasadený hráč nestačil v prvom kole kvalifikácie na domáceho Felipeho Meligeniho Alvesa a podľahol mu 2:6, 3:6 za 67 minút. Zverenec trénera Lukáša Lacka nevyužil v druhom sete vedenie 3:1.

17. 02. 2024

ME U14: Chlapci skončili štvrtí

Slovenskí reprezentanti obsadili konečnú štvrtú priečku na zimných majstrovstvách Európy tímov do 14 rokov (15. - 17. február, Niederzier, Nemecko). Družstvo v zložení Richard Križan, Max Lörinčík a Andrej Adamović pod vedením kapitána Jaroslava Balaša nestačilo v súboji o tretie miesto na výber Fínska a podľahlo mu 1:2. O držiteľoch bronzových medailí sa rozhodlo až v záverečnej štvorhre.

Klein v Dauhe o hlavnú súťaž

Lukáš Klein postúpil do finále kvalifikácie na turnaji ATP 250 v katarskej Dauhe (1 493 465 USD, tvrdý povrch vonku). V pozícii nasadenej sedmičky zvíťazil v prvom eliminačnom kole nad Kazachom Beibitom Žukajevom 6:4, 6:3 za 76 minút. V súboji o postup do hlavnej súťaže si zverenec trénera Karola Kučeru a kondičného Dávida Olasza zmeria sily s dvojkou pavúka Alexandrem Mullerom z Francúzska.

ME U14: Chlapci zabojujú o bronz

Slovenskí reprezentanti zabojujú o bronzové medaily na zimných majstrovstvách Európy tímov do 14 rokov (15. - 17. február, Niederzier, Nemecko). Družstvo v zložení Richard Križan, Max Lörinčík a Andrej Adamović pod vedením kapitána Jaroslava Balaša nestačilo v semifinále na výber Veľkej Británie a podľahlo mu 0:3. Chlapci v súboji o tretie miesto nastúpia v sobotu proti reprezentácii Fínska.

16. 02. 2024

ME U14: Chlapci do semifinále!

Slovenskí reprezentanti postúpili do semifinále na zimných majstrovstvách Európy tímov do 14 rokov (15. - 17. február, Niederzier, Nemecko). Družstvo v zložení Richard Križan, Max Lörinčík a Andrej Adamović pod vedením kapitána Jaroslava Balaša zvíťazilo vo štvrťfinále nad výberom Maďarska 2:1. O postupujúcom rozhodla až záverečná štvorhra, v ktorej bodovali Križan s Lörinčíkom. Chlapci si v piatkovom semifinále zmerajú sily s výberom Veľkej Británie.