Rybárikovú seklo, je doma

Slovenská reprezentantka Magdaléna Rybáriková (na snímke vľavo s Čepelovou) sa vrátila ešte v nedeľu z turnaja v Katoviciach. „Seklo ma na tréningu, musela som sa vrátiť,“ zvestovala 24-ročná zverenka trénera Petra Hubera nepríjemnú správu v období, keď sa dostala do sľubnej formy.

08. 04. 2013

Najmladšie Slovenky v rebríčku

Natália Vajdová (na snímke, nar. 26. 4. 1995) a Rebecca Šramková (nar. 19. 10. 1996) sú dve najmladšie Slovenky v rebríčku WTA. Kým Rebecca, momentálne s poradím 1093., je v počítači žien už od vlaňajška, Natália sa do evidencie pod poradím 1011. dostala k 1. aprílu.

03. 04. 2013

Schmiedlová vo finále

Kristína Schmiedlová sa prebojovala do finále 38. ročníka juniorského turnaja vo Florencii (Grade 2). Z trojice členov NTC na výjazde v Umagu a Florencii dosiahla 15-ročná Košičanka najlepšie výsledky v dvojhre. Vo štvorhre bol pár Matej Maruščák, Jakub Oravec vo Florencii v semifinále.

02. 04. 2013

Zlatý veterán Švarc

Bývalý daviscupový reprezentant Slovenska Ladislav Švarc (druhý zľava) zvíťazil vo finále dvojhry na 33. MS veteránov na antuke v tureckej Antalyi v kategórii 35+ nad Španielom Robertom Menéndezom-Ferrém 6:1, 2:6, 6:3.

31. 03. 2013

Mihalíková obhájila

Medzinárodný turnaj hráčov do 16 rokov „TEJT U16 SCHOOL LOBIK 2013“ v Trenčianskych Tepliciach vyhrala slovenská reprezentantka Tereza Mihalíková (na snímke vpravo) a Maďar Mate Valkusz. Na 8. ročníku podujatia štartovalo 90 tenistov.