• TIPOS
  • PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX
  • Vodohospodárska výstavba

Cibulková sa vydala

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality » Cibulková sa vydala

 
news img

Dominika Cibulková v sobotu úspešne vstúpila do životnej dvojhry. V bratislavskom Dóme Sv. Martina sa vydala za dlhoročného priateľa Michala Navaru.

  Cibulková dorazila pred Dóm Sv. Martina s malým meškaním tesne po pol tretej popoludní. Vydávala sa v šatách s päťmetrovým závojom, ktoré jej v Španielsku ušili na mieru. Celý obrad trval približne polhodinu, medzi desiatkami gratulantov sa objavili aj prezident STZ Tibor Macko, Igor Moška, Cibulkovej tréner Matej Lipták i bývalý reprezentant Dominik Hrbatý. "Celé som to preplakala, ale cítim sa vynikajúco. Hostina bude tradičná, budeme mať slovenské jedlá, všetko prebehne klasicky. O desiatej večer nám navyše príde hudobné prekvapenie," povedala po obrade šťastná nevesta, ktorá prijala priezvisko Navara Cibulková. Na okruhoch WTA však zostane len Cibulková. "Nebudeme to zbytočne komplikovať. Nechcem, aby si ma ľudia mýlili so Suarezovou Navarrovou," dodala s úsmevom.
      Šťastný pár si povedal svoje áno po sedemročnom vzťahu. Životný okamih sprevádzali aj slzy šťastia, predovšetkým od nevesty. "Myslela som, že Michal bude plakať viac, pretože on je plačko. Ale dal to v pohode," uviedla Navara Cibulková. "Cítim sa úžasne, obrad bol nádherný, všetko prebehlo super," dodal Michal.
      Štvrťfinalistka uplynulého grandslamu vo Wimbledone má v budúcnosti jasno. Na otázku, kedy plánuje príchod prvého potomka, odpovedala: "Zbláznili ste sa? Teraz určite nie. Ešte chcem hrať, verím, že som v najlepších rokoch." Čas nebude ani na svadobnú cestu. "Nič také. Ideme na turnaj do Ameriky, odlietame už budúci týždeň," dodala Navara Cibulková.
      Po slávnostnom obrade sa novomanželia s pozvanými hosťami presunuli na hostinu do kaštieľa v Oponiciach. (tasr)

 

Fotogaléria


  •  


  •  


  •  


  •  


  •  

  • Svadobní hostia basketbalová trénerka N. Hejková, lekár fedcupového tímu R. Fano, J. Husárová, Ľ. Páleník, P. Hrunčák

     Svadobní hostia basketbalová trénerka N. Hejková, lekár fedcupového tímu R. Fano, J. Husárová, Ľ. Páleník, P. Hrunčák

 
 
Vložené: 09. 07. 2016       Kategória: Aktuality
 
news img

Gombos v Helsinkách bez hlavnej

Norbert Gombos nepostúpil do hlavnej súťaže dvojhry na challengeri 125 v Helsinkách (181 250 eur, tvrdý povrch v hale). Zverenec trénera Ladislava Simona a kondičného Dávida Olasza nestačil vo finále kvalifikácie na piateho nasadeného Francúza Geoffreya Blancaneauxa a podľahol mu 3:6, 4:6 za 87 minút.

03. 11. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

Zelníčková s dvomi titulmi na ITF W15 v Monastire

Radka Zelníčková získala titul vo dvojhre aj štvorhre na turnaji ITF WTT W15 v tuniskom Monastire (15 000 USD, tvrdý povrch vonku). Vo finále dvojhry zvíťazila v pozícii nasadenej jednotky nad dvojkou pavúka Marie Vogtovou 6:1, 6:3 za 87 minút. Vo štvorhre nastupovali Zelníčková s Vogtovou spolu, v súboji o titul nedali šancu japonsko-poľským dvojkám pavúka Riko Kikawadová, Dominika Podhajecká a vyhrali 6:2, 6:0 za necelú hodinu. Pre dvadsaťdvaročnú Zelníčkovú to bol celkovo štvrtý singlový a sedemnásty deblový titul na ženskom okruhu ITF. 

03. 11. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

SO: Hodnotenie riaditeľa turnaja...

Riaditeľ turnaja Slovak Open označil 26. ročník bratislavského challengeru za jeden z najlepších v histórii. Igorovi Moškovi sa podarilo pritiahnuť do Bratislavy zvučné mená na čele s trojnásobným grandslamovým šampiónom Švajčiarom Stanom Wawrinkom. Okrem neho na Slovak Open štartovali ďalší štyria víťazi turnajov ATP i slovenskí daviscupoví reprezentanti Lukáš Klein, Alex Molčan a Norbert Gombos.

02. 11. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

SO: Fotogaléria finálového zápasu

Singlovým víťazom challengerového turnaja kategórie 125 pod názvom Slovak Open 2025 sa stal Alexander Blockx. Dvadsaťročný Belgičan zvíťazil vo finále nad kvalifikantom Titouanom Droguetom z Francúzska 6:4, 6:3 a pripísal si svoj tretí titul na úrovni ATP Challenger Tour. Na záverečnom zápase turnaja nechýbal v nedeľu v Peugeot aréne Národného tenisového centra ani objektív nášho fotografa Romana Benického.

02. 11. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

SO: Titul pre Belgičana Blockxa

Belgický tenista Alexander Blockx sa stal víťazom challengerového turnaja Slovak Open. Vo finále v Peugeot aréne Národného tenisového centra v Bratislave zdolal v nedeľu v súboji nenasadených hráčov Francúza Tituoana Drogueta 6:4, 6:3 za 69 minút. Pre dvadsaťročného rodáka z Antwerp je to druhý tohtoročný triumf na challengerovom okruhu, tretí celkovo.

02. 11. 2025
Aktuality Více zde
 
news img

Gombos o hlavnú, Karol nie

Norbert Gombos (na snímke) postúpil do finále kvalifikácie na challengeri 125 v Helsinkách (181 250 eur, tvrdý povrch v hale). V úvodnom eliminačnom kole zvíťazil nad Kazachom Denisom Jevsejevom a zdolal ho 6:4, 6:3 za 87 minút. Zverenec trénera Ladislava Simona a kondičného Dávida Olasza si v súboji o postup do hlavnej súťaže zmeria sily s piatym nasadeným Francúzom Geoffreyom Blancaneauxom.

02. 11. 2025
Aktuality Více zde