Mihalíková a Škamlová víťazne

Navigácia » Hlavná stránka » Peugeot Tennis Tour » AKTUALITY / News » Mihalíková a Škamlová víťazne

28. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Tereza Mihalíková so Chantal Škamlovou, najvyššie nasadený pár na turnaji de France Cup v Prešove, zvíťazili vo finále nad trojkami pavúka Michaelou Kadlečkovou a Katarínou Kužmovou hladko 6:3, 6:2. Pre víťazný pár to bol už druhý spoločný titul v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Obe získali ešte po jednom titule, pričom zaujímavosťou je, že to bolo vždy po boku Romany Čisovskej. Mihalíková so Škamlovou sa zároveň stali víťazkami celej série v ženskej štvorhre, obe získali zhodne po 26 bodov.

Ďalšie články

PTT: Konečné poradie série

Dátum: 30. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna je na konci. Odohralo sa všetkých päť turnajov, spoznali sme všetkých víťazov. V celkovom poradí sa na najvyšších priečkach vo dvojhre umiestnili Lukáš Klein a Anna Karolína Schmiedlová, ktorí si prvenstvo zabezpečili už v predstihu a kvôli začiatku medzinárodných turnajov sa už na poslednom podujatí v Prešove nepredstavili.

Čítať ďalej...

Riaditeľ prešovského turnaja hodnotí...

Hoci sa na poslednom piatom turnaji série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna nezúčastnilo viacero hráčov slovenskej špičky, podľa riaditeľa prešovského turnaja Jozefa Marasa ml. mal kvalitnú úroveň. V Prešove chýbali celkoví víťazi Lukáš Klein a Anna Karolína Schmiedlová a aj vďaka tomu pribudli na zoznam víťazov jednotlivých podujatí nové mená.

Titul pre Karola s Líškom

Dátum: 29. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Tomáš Líška s Milošom Karolom získali titul na turnaji de France Cup v Prešove. Na záverečnom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna zdolali vo finále pár Lukáš Palovič, Lukáš Pokorný 6:3, 6:3 a potvrdili pozíciu najvyššie nasadenej dvojice. Bol to pre nich druhý spoločný titul v sérii, zvíťazili aj na podujatí v Žiline.

Zelníčková zdolala Škamlovú

Radka Zelníčková sa stala víťazkou dvojhry žien na turnaji v Prešove, ktorý bol záverečným podujatím série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Vo finále zdolala Chantal Škamlovú 7:6(5), 4:6, 6:3. Pre sedemnásťročnú zverenku trénera Patrika Fabiana je to prvý titul medzi ženami. Finálový zápas priniesol zaujímavý tenis dvoch rozličných štýlov. Zelníčková slávila úspech agresívnou hrou, ktorá na Škamlovú v Prešove platila.

Pokorný s titulom z Prešova

Dátum: 28. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Pokorný zvíťazil vo dvojhre na turnaji de France Cup v Prešove. Vo finále posledného piateho podujatia Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna zdolal siedmeho nasadeného Jánosa Feketeho 3:6, 6:3, 6:1. Pre osemnásťročného Pokorného je to prvá trofej z mužského turnaja. Po majstrovstvách Slovenska dorastencov tak predĺžil víťaznú singlovú šnúru na deväť zápasov v rade. Zverenec trénerského dua Milan Martinec, Ľubomír Kurhajec a kondičného Dávida Olasza zabojuje v Prešove aj o titul vo štvohre. Po boku Lukáša Paloviča zabojuje proti páru Tomáš Líška, Miloš Karol.

Finále v Prešove od 9.00

Dátum: 27. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Posledné podujatie série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna vyvrcholí v piatok finálovými zápasmi mužov aj žien. Program na dvorcoch TA Prešov otvorí o 9.00 h finálový zápas ženskej štvorhry, v ktorom sa predstaví najvyššie nasadený pár Tereza Mihalíková, Chantal Škamlová proti trojkám pavúka Kataríne Kužmovej s Michaelou Kadlečkovou.