• banner

Partneri

STZ
Peugeot
iFortuna
Seekersport
Rainside
 

Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna

Dátum: 12. 07. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Slovenský tenisový zväz (STZ) organizuje sériu špeciálnych turnajov mužov a žien s názvom „Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna“. Jej cieľom je zabezpečiť kvalitný súťažný program, predovšetkým pre hráčov a hráčky, ktorí zvyčajne štartujú na turnajoch ATP, WTA a ITF. Ide v prevažnej miere o reprezentantov a reprezentantky Slovenska v kategóriách dospelých a dorastu.

Čítať ďalej...

Aktuality

« 123456789 »   1/9

PTT: Konečné poradie série

Dátum: 30. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna je na konci. Odohralo sa všetkých päť turnajov, spoznali sme všetkých víťazov. V celkovom poradí sa na najvyšších priečkach vo dvojhre umiestnili Lukáš Klein a Anna Karolína Schmiedlová, ktorí si prvenstvo zabezpečili už v predstihu a kvôli začiatku medzinárodných turnajov sa už na poslednom podujatí v Prešove nepredstavili.

Čítať ďalej...

Riaditeľ prešovského turnaja hodnotí...

Dátum: 30. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Hoci sa na poslednom piatom turnaji série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna nezúčastnilo viacero hráčov slovenskej špičky, podľa riaditeľa prešovského turnaja Jozefa Marasa ml. mal kvalitnú úroveň. V Prešove chýbali celkoví víťazi Lukáš Klein a Anna Karolína Schmiedlová a aj vďaka tomu pribudli na zoznam víťazov jednotlivých podujatí nové mená.

Čítať ďalej...

Titul pre Karola s Líškom

Dátum: 29. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Tomáš Líška s Milošom Karolom získali titul na turnaji de France Cup v Prešove. Na záverečnom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna zdolali vo finále pár Lukáš Palovič, Lukáš Pokorný 6:3, 6:3 a potvrdili pozíciu najvyššie nasadenej dvojice. Bol to pre nich druhý spoločný titul v sérii, zvíťazili aj na podujatí v Žiline.

Čítať ďalej...

Zelníčková zdolala Škamlovú

Dátum: 29. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Radka Zelníčková sa stala víťazkou dvojhry žien na turnaji v Prešove, ktorý bol záverečným podujatím série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Vo finále zdolala Chantal Škamlovú 7:6(5), 4:6, 6:3. Pre sedemnásťročnú zverenku trénera Patrika Fabiana je to prvý titul medzi ženami. Finálový zápas priniesol zaujímavý tenis dvoch rozličných štýlov. Zelníčková slávila úspech agresívnou hrou, ktorá na Škamlovú v Prešove platila.

Čítať ďalej...

Pokorný s titulom z Prešova

Dátum: 28. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Pokorný zvíťazil vo dvojhre na turnaji de France Cup v Prešove. Vo finále posledného piateho podujatia Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna zdolal siedmeho nasadeného Jánosa Feketeho 3:6, 6:3, 6:1. Pre osemnásťročného Pokorného je to prvá trofej z mužského turnaja. Po majstrovstvách Slovenska dorastencov tak predĺžil víťaznú singlovú šnúru na deväť zápasov v rade. Zverenec trénerského dua Milan Martinec, Ľubomír Kurhajec a kondičného Dávida Olasza zabojuje v Prešove aj o titul vo štvohre. Po boku Lukáša Paloviča zabojuje proti páru Tomáš Líška, Miloš Karol.

Čítať ďalej...

Mihalíková a Škamlová víťazne

Dátum: 28. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Tereza Mihalíková so Chantal Škamlovou, najvyššie nasadený pár na turnaji de France Cup v Prešove, zvíťazili vo finále nad trojkami pavúka Michaelou Kadlečkovou a Katarínou Kužmovou hladko 6:3, 6:2. Pre víťazný pár to bol už druhý spoločný titul v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Obe získali ešte po jednom titule, pričom zaujímavosťou je, že to bolo vždy po boku Romany Čisovskej. Mihalíková so Škamlovou sa zároveň stali víťazkami celej série v ženskej štvorhre, obe získali zhodne po 26 bodov.

Čítať ďalej...

Finále v Prešove od 9.00

Dátum: 27. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Posledné podujatie série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna vyvrcholí v piatok finálovými zápasmi mužov aj žien. Program na dvorcoch TA Prešov otvorí o 9.00 h finálový zápas ženskej štvorhry, v ktorom sa predstaví najvyššie nasadený pár Tereza Mihalíková, Chantal Škamlová proti trojkám pavúka Kataríne Kužmovej s Michaelou Kadlečkovou.

Čítať ďalej...

Finále Zelníčková - Škamlová

Dátum: 27. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Radka Zelníčková a Chantal Škamlová (na snímke) sa prebojovali do finále piateho podujatia série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Sedemnásťročná Zelníčková zdolala v prvom semifinále nasadenú päťku Katarínu Kužmovú 6:4, 0:6, 6:2. Vyrovnaný tenis sa hral iba v prvom sete. V druhom jednoznačne dominovala mladšia zo sestier Kužmových, ktorá súperke uštedrila kanára. Zverenka Patrika Fabiana však nezložila zbrane a v rozhodujúcom dejstve doviedla zápas do víťazného konca.

Čítať ďalej...

O titul Pokorný s Feketem

Dátum: 27. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Pokorný (na snímke) a János Fekete nastúpia proti sebe vo finále turnaja de France Cup v Prešove. Pokorný zdolal v prvom semifinále Miloša Karola 6:3, 6:3 a pokračuje vo víťaznom ťažení už od majstrovstiev Slovenska dorastencov. Zverenec trénerov Milana Martinca a Ľubomíra Kurhajca nastúpi proti Jánosovi Feketemu, ktorý zdolal nasadenú jednotku Tomáša Líšku 6:4, 6:2.

Čítať ďalej...

Fekete a Karol premiérovo do štvorky

Dátum: 26. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

János Fekete (na snímke) aj Miloš Karol sa premiérovo predstavia v semifinále v rámci jedného z turnajov série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Siedmy nasadený Fekete otočil vo štvrťfinále zápas s Jakubom Kaťuchom. Prvý set síce prehral v tajbrejku 6:7(3), v ďalších dvoch bol však úspešnejší a vyhral ich 6:2, 6:2. V súboji o postup do finále si zmeria sily s najvyššie nasadeným Tomášom Líškom, ktorý si poradil s Tomášom Lánikom 6:2, 6:4.

Čítať ďalej...

Škamlová zdolala Kadlečkovú, v semi proti Hončovej

Dátum: 26. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Chantal Škamlová, druhá nasadená na turnaji de France Cup v Prešove, zvíťazila vo štvrťfinále nad Michaelou Kadlečkovou 7:5, 2:6, 6:1. Súboj dvoch bystrických hráčok bol vyrovnaný, ale špecifický herný štýl Chantal napokon slávil úspech. Zverenka trénera Michala Ďurovca sa v súboji o finále stretne s Michaelou Hončovou, ktorá si poradila s Laurou Svatíkovou 1:6, 6:4, 6:2.

Čítať ďalej...

Pokorný a Kaťuch ďalej

Dátum: 25. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Lukáš Pokorný (na snímke), čerstvý držiteľ titulu z majstrovstiev Slovenska dorastencov, zvíťazil v prvom kole prešovského turnaja série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna nad Michalom Novanským 4:6, 6:4, 6:3. Zápas bol opakovaním semifinále zo Žiliny, v ktorom sa rovnako tešil Pokorný.

Čítať ďalej...

Jednotka Líška postupuje

Dátum: 25. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Tomáš Líška, nasadená jednotka na poslednom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna, zvíťazil v prvom kole nad Lukášom Palovičom 6:3, 6:3. Zverenec trénera Jakuba Vaša sa v druhom kole predstaví proti Tomášovi Lánikovi, ktorý zdolal Andreja Krajčíka 6:2, 6:1.

Čítať ďalej...

Katka Kužmová proti Jaruškovej

Dátum: 25. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Katarína Kužmová a Timea Jarušková zabojujú v stredu o postup do semifinále turnaja de France Cup v Prešove. Piata nasadená Kužmová v súboji dvoch hráčok NTC zdolala v prvom kole štrnásťročnú Ninu Vargovú po dobrom výkone 6:4, 6:2. Jarušková, trojka podujatia, si poradila s Biancou Behúlovou vo vyrovnanom zápase 3:6, 6:3, 6:2.

Čítať ďalej...

Zelníčková vyradila jednotku, nastúpi proti Méri

Dátum: 25. 08. 2020     sekcia: AKTUALITY / News

Radka Zelníčková zvíťazila v úvodnom kole turnaja "de France Cup" v Prešove nad nasadenou jednotkou Terezou Mihalíkovou hladko 6:2, 6:1. V druhom kole posledného podujatia v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna vyzve Eszter Méri. Zverenka trénera Martina Zathureckého si vo vyrovnanom zápase poradila s ôsmou nasadenou Romanou Čisovskou 6:4, 6:4.

Čítať ďalej...

« 123456789 »   1/9