• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Finále Detského DC a FC je tu!

Celoslovenské finále 18. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP sa v NTC začína vo štvrtok popoludní súbojmi predkola. Na podujatí štartuje stovka detí do 10 rokov, ako každoročne po 12 družstiev chlapcov a dievčat, ktoré sa prebojovali postupne z oblastných a regionálnych kôl. Z každého regiónu sa predstavia tri najlepšie tímy dievčat a tri najlepšie tímy chlapcov. Finálový turnaj je na programe 28. 9. - 1. 10. 2023.

Deti počas podujatia ako prvé otestujú úplne nový povrch, ktorý bol v Národnom tenisovom centre dokončený iba pred pár dňami.

Hrunčáková je už v semifinále

Viktória Hrunčáková postúpila do semifinále štvorhry na turnaji WTA 250 v čínskom Ningbe (259 303 USD, tvrdý povrch vonku). Spolu s Holanďankou Arantxou Rusovou viedli vo štvrťfinále nad rusko-čínskym párom Valeria Savinichová, Xiaodi You 5:4 s brejkom, keď im súperky zápas skrečovali. V súboij o postup do finále vyzvú lepšiu z dvojíc Laura Siegemundová, Vera Zvonarjovová - Natela Dzalamidzeová, Quinn Gleasonová.

Príďte na Peugeot Tennis Day!

V sobotu 30. septembra máme v Národnom tenisovom centre nachystaný bohatý program pre celú rodinu. Príďte sa zabaviť na ôsmy ročník akcie Peugeot Tennis Day s viacerými známymi osobnosťami, zahrať si tenis s poprednými hráčmi, nazbierať cenné autogramy či fotografie a užiť si kopec zábavy. Celým programom bude sprevádzať populárny moderátor Slávo Jurko.

PSO: Vstupenky sú už v predaji

Dvadsiaty štvrtý ročník turnaja Peugeot Slovak Open sa v bratislavskej NTC aréne koná od 9. - 15. októbra 2023. Predstavia sa na ňom všetci hráči z daviscupového výberu Slovenska na čele s Alexom Molčanom, Lukášom Kleinom, Norbertom Gombosom či Lukášom Pokorným v silnej medzinárodnej konkurencii. Zo zahraničných hráčov bude ťahákom pre divákov grandslamový víťaz Dominic Thiem z Rakúska a ďalších sedem hráčov prvej svetovej stovky.

 
 

Aktuálne informácie