• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Bratislavský tenisový zväz

Navigácia » Hlavná stránka » Regióny » Bratislavský tenisový zväz

 
BTZ

Majstrovské súťaže jednotlivcov BTZ

Aktuálne informácie, rozpisy, vyhodnotenie...

 
news img

Rodičia, deti a športové testy

Dňa 6. 4. 2019 sa konali v spolupráci so ZŠ Nobelovo námestie a TŠP – tenisová škola Petržalka v športovom areáli TŠP - tenisovej školy Petržalka, na Nobelovom námestí 6, športové testy a tenisový turnaj „Rodičia a deti“. Na akcii sa zúčastnilo 60 športovcov. Okrem disciplín a tenisového turnaja sa súťažilo aj o Najlepší koláč. Rodičia a tréneri uvarili účastníkom voňavý kotlíkový guláš. Všetkým ďakujeme za pekný jarný športový zážitok.

 
BTZ

Valné zhromaždenie BTZ

Valné zhromaždenie Bratislavského tenisového zväzu sa uskutočnilo 13. 3. 2019 (streda) o 17,00 hod. v zasadacej sále NTC Príkopova 6, Bratislava.
Program, Zápis zo zasadnutia VZ + prezPočet hlasov na VZPočet hlasov celkomRokovací poriadokSpráva o činnosti 2018Správa o hospodárení 2018Rozpočet na r. 2019Správa kontrolóraUznesenie.

 
news img

Info o zverejnení zámeru mestskej časti Bratislava-Vrakuňa

Mestská časti Bratislava-Vrakuňa zverejnila informácie o možnosti prenajať športový areál na zriadenie tenisových kurtov na Bodvianskej ulici v Bratislave. Zámer je zverejnený na www.vrakuna.sk, na úradnej tabuli mestskej časti. Prihlášky do súťaže na nájom tohto areálu sa podávajú do 15.4.2019,16,00 h. Viac info: Vyhlásenie súťaže + tlačivo záväznej ponuky , Foto areálu 

 
BTZ

Školenie vedúcich družstiev BTZ

Dňa 19.3.2019 sa uskutočnilo školenie vedúcich družstiev (NTC salónik č.1). Tohto školenia sa zúčastnilo 37 kapitánov - vedúcich družstiev. Školiteľmi boli Michal Nemec a Ing. Ladislav Schragge.  

 
BTZ

Súťaž družstiev BTZ

Aktuálne informácie, rozpisy, vyhodnotenie...

 
BTZ

Bratislavský tenisový zväz (BTZ)

Zloženie predsedníctva BTZ, zástupcovia v orgánoch STZ, kontakty, stanovy, informácie zo zasadnutí VV a valných zhromaždení BTZ: