• PEUGEOT
  • NADACIA SPP
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Bratislavský tenisový zväz

Navigácia » Hlavná stránka » Regióny » Bratislavský tenisový zväz

 
BTZ

Súťaž družstiev BTZ

Aktuálne informácie: rozpisy a termíny stretnutí...

Deti rozpis / termíny
Mládež rozpis / termíny
Dospelí rozpis / termíny
Seniori rozpis / termíny

 
BTZ

Valné zhromaždenie BTZ

Vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu sa Valné zhromaždenie Bratislavského tenisového zväzu neuskutoční v plánovanom termíne. O novom termíne budeme včas informovať.

Valné zhromaždenie Bratislavského tenisového zväzu sa uskutoční 10. marca 2021 (streda) o 17.00.hod. v salóniku NTC, Príkopova 6, Bratislava.
Program, Počet hlasov celkom, Rokovací poriadokVolebný poriadok, Správa o činnosti 2020, Správa o hospodárení 2020Rozpočet na r. 2021

 
BTZ

BTZ - Školenie kapitánov

Vzhľadom na súčasnú pandemickú situáciu sa školenie kapitánov družstiev neuskutoční v plánovanom termíne. O novom termíne budeme včas informovať.

 
BTZ

Termín podávania žiadostí o dotáciu z BRDS sa posúva

Bratislavský samosprávny kraj po roku opätovne otvoril možnosť získať podporu z Bratislavskej regionálnej dotačnej schémy (BRDS). Pôvodný termín, ktorý uplynie tento týždeň, sa predlžuje do 15. februára. Celý článok s ďalšími informáciami si môžeze pozrieť na stránke Bratislavského samosprávneho kraja.

 
BTZ

Bratislavský tenisový zväz (BTZ)

Zloženie predsedníctva BTZ, zástupcovia v orgánoch STZ, kontakty, stanovy, informácie zo zasadnutí VV a valných zhromaždení BTZ: