• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Bratislavský tenisový zväz

Navigácia » Hlavná stránka » Regióny » Bratislavský tenisový zväz

 
BTZ

Súťaž družstiev BTZ

Aktuálne informácie: žreb, rozpisy, termíny, súpisky

Rozpis: mládež, dospelí

Termíny: mládež, dospelí

Termín uzávierky súpisiek31. 3. 2020, t. j. do tohto termínu musí byť súpiska spracovaná cez klubový systém eTenis.

 
BTZ

Bratislavský tenisový zväz (BTZ)

Zloženie predsedníctva BTZ, zástupcovia v orgánoch STZ, kontakty, stanovy, informácie zo zasadnutí VV a valných zhromaždení BTZ:

 
BTZ

Odmena pre víťazné kluby z dotácie BSK a BTZ

VV BTZ sa podarilo získať finančné zdroje z dotácie Bratislavského samosprávneho kraja (BSK)  na podporu rozvoja hráčov do 23 rokov v sume 2000 EUR. Dotácia je podmienená 50% spoluúčasťou, to znamená získaním ďalších zdrojov v hodnote 2000 EUR. VV BTZ sa tieto finančné prostriedky podarilo zohnať.

 
news img

BTZ získal podporu BSK

Zastupiteľstvo Bratislavského samosprávneho kraja na svojom zasadnutí 29.3.2019 schválilo podporu pre rok 2019 aj Bratislavskému tenisovému zväzu, ktorý sa zapojil ako subjekt aktivizujúci sa vo sfére výkonnostného a vrcholového športu do výzvy o podporu systematického rozvoja športových aktivít na území BSK.

 
BTZ

Valné zhromaždenie BTZ

Valné zhromaždenie Bratislavského tenisového zväzu sa uskutočnilo 13. 3. 2019 (streda) o 17,00 hod. v zasadacej sále NTC Príkopova 6, Bratislava.
Program, Zápis zo zasadnutia VZ + prezPočet hlasov na VZPočet hlasov celkomRokovací poriadokSpráva o činnosti 2018Správa o hospodárení 2018Rozpočet na r. 2019Správa kontrolóraUznesenie.