• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
« 123456 .. 10 »   1/39
news img

Semifinalisti extraligy

V pondelok sme spoznali semifinalistov mužskej aj ženskej tenisovej extraligy. Medzi mužmi postúpil ďalej obhajca vlaňajšieho titulu TK Slávia STU Bratislava, ktorý na pôde Lieskovského tenisového klubu-LTC zvíťazil jednoznačne 5:0. Na semifinálový duel pocestuje do Popradu, kde si zmeria sily s domácim MŠK Poprad-Tatry. Druhým semifinalistom z Bratislavy je TK LOVE 4 tennis po víťazstve nad TC BASELINE Banská Bystrica 5:2. Po siedmich rokoch sa v extralige predstavil Dominik Hrbatý. V zápase vo farbách TK Slovan Bratislava ťahal za kratší koniec a jeho klub napokon prehral na kurtoch TC Draci Matúškovo 3:4.

08. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Hrbatý si zahral v extralige

Dominik Hrbatý sa v pondelok po siedmich rokoch predstavil v súťažnom zápase. V pondelňajšom dueli 1. kola tenisovej extraligy družstiev nestačil na Argentínčana Gabriela Federica a podľahol mu 6:3, 3:6, 5:7. Bývalý charizmatický slovenský reprezentant ohlásil návrat na kurty iba v jednom zápase. K svojmu klubu TK Slovan Bratislava sa aktívne pripojil na kurtoch TC Draci Matúškovo.

08. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Slovenská extraliga 2020

Už dnes sa prvým kolom začína slovenská extraliga mužov a žien, ktorej finále sa uskutoční 12. júna. Prvenstvo obhajujú muži Slávie STU Bratislava. Tí vlani získali už 10. titul v najvyššej súťaži a sú tak najúspešnejším tímom. Medzi ženami sa z prvenstva tešili hráčky TC EMPIRE Trnava, dovedna to bol už ich piaty titul. Najúspešnejším klubom v počte prvenstiev je medzi ženami Slovan Bratislava. V tomto roku zo súťaže nezostúpi žiadne družstvo.

07. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Víťazmi áčka mladších žiakov Sloboda a Pohánková

Leon Sloboda (TC BASELINE Banská Bystrica) a Mia Pohánková (TK Slávia SPU Nitra) sa stali víťazmi turnaja mladších žiakov kategórie A na Slovane. Sloboda si vo finále dvojhry poradil s Matúšom Petráškom (TK Žilina) 7:6(3), 7:5. Obaja chlapci spolu získali prvenstvo vo štvorhre, v záverečnom dueli si poradili s párom Alex Čech, Samuel Sýkora (TK Slovan Bratislava, TK Slávia STU Bratislava) 6:2, 6:3.

18. 09. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Michalik a Balus víťazmi dorasteneckého áčka v Prievidzi

Radovan Michalik (TK Mladosť Košice) a Irina Balus (TC BASELINE Banská Bystrica) sa stali víťazmi dorasteneckého turnaja kategórie A v Prievidzi. Najvyššie nasadený Michalik si po dobrom výkone vo finále poradil s klubovým spoluhráčom Jakubom Kaťuchom 6:3, 6:3. Kaťuch sa prebojoval aj do finále štvorhry, v ktorom po boku Michala Krajčího (TK Mladosť Košice) tesne podľahol páru Tomáš Lánik, Anton Magdolen (TC EMPIRE Trnava/TC Topoľčany) 6:3, 6:7(2), 5-10.

16. 09. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR starších žiačok: Titul pre Jamrichovú a Kyseľovú s Félixovou

Renáta Jamrichová (OZ Slávia Trnava) získala titul vo dvojhre na majstrovstvách Slovenska starších žiačok. Vo finále si poradila s Karolínou Krajmer (Benet LTC Bytča) 6:3, 6:3. Vo štvorhre sa z celkového víťazstva tešili Nina Kyseľová (TC Topoľčany) so Sašou Félixovou (TC EMPIRE Trnava), ktoré zdolali pár Kiara Žabková (TC EMPIRE Trnava), Renáta Jamrichová 6:4, 6:4.

30. 08. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR: Naňo víťazom starších žiakov, vo štvorhre spolu s Hulínom

V sobotu vyvrcholili majstrovstvá Slovenska starších žiakov. Medzi chlapcami si o titul zahrali Marek Naňo (TC EMPIRE Trnava) a Jakub Medveď (TA Edmund Pavlík Banská Bystrica). Víťazom sa stal Marek Naňo, ktorý zdolal svojho súpera v napínavom finále 6:2, 3:6, 7:6(5). K trofeji za víťazstvo vo dvojhre pridal aj tú najvyššiu zo štvorhry. Po boku klubového spoluhráča Patrika Hulína zdolali pár Samuel Melaga (Fresh club Zvolen), Jakub Medveď 6:4, 6:4.

29. 08. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Vo finále Naňo s Medveďom a Jamrichová proti Krajmer

V sobotňajšom finále dvojhry na majstovstvách Slovenska starších žiakov nastúpia proti sebe Marek Naňo (TC EMPIRE Trnava) a Jakub Medveď (TA Edmund Pavlík Banská Bystrica). Medzi dievčatami zabojujú o titul Renáta Jamrichová (OZ Slávia Trnava) a Karolína Krajmer (Benet LTC Bytča).

28. 08. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR: Matunák a Depešová víťazmi mladších žiakov

Martin Matunák a Soňa Depešová sa stali víťazmi majstrovstiev Slovenska mladších žiakov. Na dvorcoch TK Kúpele Piešťany zdolala Depešová medzi dievčatami Natáliu Kročkovú 6:4, 6:1. U chlapcov sa z titulu tešil Martin Matunák po víťazstve 1:6, 7:5, 6:1 nad Dylanom Bairom.

24. 08. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Pokorný majstrom Slovenska

Lukáš Pokorný zvíťazil vo finále majstrovstiev Slovenska dorastencov nad Petrom Benjamínom Privarom 6:7(4), 6:1, 6:3 a v poslednom roku dorasteneckej kategórie získal titul z letných M SR. Tretí nasadený hráč, zverenec trénerov Ľubomíra Kurhajca a Milana Martinca v NTC, si vylepšil vlaňajší výsledok. V roku 2019 sa prebojoval do finále, ale nad jeho sily bol vtedy Krištof Minárik. Ďalšie Pokorného kroky vedú do Prešova, kde sa už v utorok predstaví na poslednom podujatí v rámci série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna.

24. 08. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Daubnerová s titulom z M SR

Nikola Daubnerová sa stala majsterkou Slovenska dorasteniek vo dvojhre. Zverenka trénera Jána Matúša a kondičného Ladislava Olasza zvíťazila vo finále nad siedmou nasadenou Eszter Méri 6:4, 2:6, 6:0. Stále iba štrnásťročná hráčka, ktorá v semifinále zdolala aj nasadenú jednotku Radku Zelníčkovú, si pripísala cenný triumf. V zápasoch preukázala nielen tenisové umenie, ale aj psychickú odolnosť. V štyroch z piatich zápasov na turnaji vyhrala až v treťom sete.

24. 08. 2020
Tenis doma Více zde
 
« 123456 .. 10 »   1/39