• PEUGEOT
  • NADACIA SPP
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
« 123456 .. 10 »   1/42
news img

Semifinalisti extraligy

V pondelok sme spoznali semifinalistov mužskej aj ženskej tenisovej extraligy. Medzi mužmi postúpil ďalej obhajca vlaňajšieho titulu TK Slávia STU Bratislava, ktorý na pôde Lieskovského tenisového klubu-LTC zvíťazil jednoznačne 5:0. Na semifinálový duel pocestuje do Popradu, kde si zmeria sily s domácim MŠK Poprad-Tatry. Druhým semifinalistom z Bratislavy je TK LOVE 4 tennis po víťazstve nad TC BASELINE Banská Bystrica 5:2. Po siedmich rokoch sa v extralige predstavil Dominik Hrbatý. V zápase vo farbách TK Slovan Bratislava ťahal za kratší koniec a jeho klub napokon prehral na kurtoch TC Draci Matúškovo 3:4.

08. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Hrbatý si zahral v extralige

Dominik Hrbatý sa v pondelok po siedmich rokoch predstavil v súťažnom zápase. V pondelňajšom dueli 1. kola tenisovej extraligy družstiev nestačil na Argentínčana Gabriela Federica a podľahol mu 6:3, 3:6, 5:7. Bývalý charizmatický slovenský reprezentant ohlásil návrat na kurty iba v jednom zápase. K svojmu klubu TK Slovan Bratislava sa aktívne pripojil na kurtoch TC Draci Matúškovo.

08. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Slovenská extraliga 2020

Už dnes sa prvým kolom začína slovenská extraliga mužov a žien, ktorej finále sa uskutoční 12. júna. Prvenstvo obhajujú muži Slávie STU Bratislava. Tí vlani získali už 10. titul v najvyššej súťaži a sú tak najúspešnejším tímom. Medzi ženami sa z prvenstva tešili hráčky TC EMPIRE Trnava, dovedna to bol už ich piaty titul. Najúspešnejším klubom v počte prvenstiev je medzi ženami Slovan Bratislava. V tomto roku zo súťaže nezostúpi žiadne družstvo.

07. 06. 2020
Tenis doma Více zde
 
news img

Zimenová s titulom na áčku v Púchove medzi staršími žiačkami

Lujza Zimenová (TK Žilina) sa stala víťazkou dvojhry na áčkovom turnaji starších žiačok v Púchove. Vo finále si poradila s Kali Šupovou (TK HSC Piešťany) 6:2, 7:5. Obe dievčatá sa prebojovali aj do finále štvorhry. Z víťazstva sa tešila Šupová, ktorá spolu s Nelou Kuriľákovou (TK Profitennis Academy Prešov) zdolala Zimenovú s Deanou Tatierskou (TK Sparta Považská Bystrica) 7:5, 6:2.

27. 01. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Áčko starších žiakov na Slávii pre Bekéniho

Marko Bekéni (Tenis team Nové Zámky) sa stal víťazom turnaja starších žiakov kategórie A na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava. Najvyššie nasadený hráč si vo finále dvojhry poradil s Martinom Matunákom (TK Slovan Bratislava) a zvíťazil 6:1, 6:2. Matunák si titul odniesol vo štvorhre. Spolu s Matúšom Petráškom (TK Žilina) zdolali vo finále pár Peter Danko, Lukáš Chren (obaja TK Slávia STU Bratislava) hladko 6:1, 6:2.

25. 01. 2022
Tenis doma Více zde
 
news img

Víťazi Detského DC a FC

V celoslovenskom finále 16. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP zvíťazili v Národnom tenisovom centre chlapci TK Petržalka a dievčatá TK Žilina A. Petržalka zdolala v chlapčenskom finále TK Slávia STU Bratislava 4:1, rovnakým skóre si dievčatá zo Žiliny poradili s TK Slovan Bratislava. Najbojovnejšími hráčmi v celoslovenskom finále boli Richard Paluga a Nina Čaplovičová (obaja TK Žilina). O najbojovnejšom hráčovi a hráčke rozhodoval počet vyhratých gemov. V prípade rovnosti u viacerých hráčov potom rozhodoval počet stratených gemov.

02. 10. 2021
Tenis doma Více zde
 
news img

Začal sa Detský DC a FC

Celoslovenské finále 16. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP sa začalo v Národnom tenisovom centre vo štvrtok ráno súbojmi predkola. Na podujatí štartuje stovka detí do 10 rokov, ako každoročne po 12 družstiev chlapcov a dievčat, ktoré sa na finálový turnaj prebojovali postupne z oblastných a regionálnych kôl.

Tento rok trvá turnaj tri dni, vyvrcholenie je na programe v sobotu. Žiaľ, kvôli pandémii Covid-19 sa neuskutoční tradičná populárna akcia Peugeot Tennis Day.

FOTO: Dušan Barbuš

30. 09. 2021
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC do 8 rokov - regionálne kolá objektívom

Cez víkend (25. - 26. septembra) sa uskutočnilo regionálne kolo Detského Davis Cupu a Fed Cupu do 8 rokov. Prinášame vám fotografie z jednotlivých dejísk, ktoré nám zaslali organizátori. SÚPISKY A VÝSLEDKY

27. 09. 2021
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR družstiev: Kategóriu 45+ ovládli Kúpele Piešťany

V kategórii 45+ sa z majstrovského titulu družstiev tešil TK Kúpele Piešťany. Vo finále si poradil s domácim TK Elite Team Nové Zámky 3:2. Víťazný tím nastúpil vo finále v zložení Patrik Drozd, Milan Kyseľ, Michael Valek, Richard Nebyla a Andrej Bartovic. Na treťom mieste skončil TK Slávia STU Bratislava, na štvrtom TK Slovan Bratislava.

21. 09. 2021
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR družstiev: V kategórii 65+ zvíťazil TC Slávia UPJŠ Košice

Majstrami Slovenska družstiev v kategórii 65+ sa stali hráči TC Slávia UPJŠ Košice. Tím štartoval v zložení Karol Hingis, Pavel Krempaský, Milan Matejovský a Jozef Chobot. Na druhom mieste skončil TKM - Tenisový klub Madunice, tretie miesto patrí tímu TC Topoľčany a štvrté TJ Záhorák Bratislava.

20. 09. 2021
Tenis doma Více zde
 
news img

Fotogaléria regionálneho kola Detského DC a FC

Cez víkend (4. - 6. septembra) sa uskutočnilo regionálne kolo Detského Davis Cupu a Fed Cupu. Z každého regiónu postupujú tri najlepšie tímy do celoslovenského finále, ktoré sa už tradične uskutoční v Národnom tenisovom centre na prelome septembra a októbra. Prinášame vám fotografie z jednotlivých dejísk, ktoré nám zaslali organizátori.

VÝSLEDKY A POSTUPUJÚCE TÍMY

08. 09. 2021
Tenis doma Více zde
 
news img

M SR družstiev: V kategórii 55+ zvíťazil TK Sabinov

Majstrami Slovenska družstiev v kategórii 55+ sa stali hráči TK Sabinov. Tím štartoval v zložení Ján Župa, Richard Both a Miroslav Tuleja. Na druhom mieste skončil domáci TK Pro Set Bratislava, tretie miesto patrí tímu TC Topoľčany a štvrté TKM Martin.

07. 09. 2021
Tenis doma Více zde
 
« 123456 .. 10 »   1/42