• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
news img

Chcú byť ako Nadal a Federer

Vyhrať grand slam a byť ako Federer a Nadal. To je túžba tenistov do 10 rokov, ktorí na piešťanskom sústredení v minulých dňoch odpovedali na tucet otázok dotazníka. Zostavovatelia dotazníka sa ich pýtali okrem iného aj na to, čo by chceli v tenise dosiahnuť  a kto je ich tenisový vzor. Aj u dievčat – čo je prekvapujúce – prevažuje odpoveď, že za svoj vzor pokladajú Nadala a Federera. Ale aj Djokoviča, Thiema, Halepovú, Wozniacku, či Muguruzovú.

22. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Sústredenie desaťročných

V Piešťanoch sa na dvorcoch TK Kúpele skončilo trojdňové sústredenie tenistov do 10 rokov. Pod vedením trénerov Rastislava Nakládala, Daniela Čálika, Moniky Martinkovej, Alexandry Grácovej, Mareka Hrehorčíka absolvovalo sústredenie po 12 chlapcov a dievčat. Tenisti (3 + 3 z každého regiónu) mali v rámci programu aj testy pod vedením kondičného trénera Rudolfa Pátka a metodika zväzu Juraja Nemčeka.

21. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Kaťuch a Čisovská získali tituly vo dvojhre mladšieho dorastu

Jakub Kaťuch (TJ Mladosť Košice) a Romana Čisovská (TK Vysoké Tatry), hráči NTC, získali prvenstvá vo dvojhre na letných majstrovstvách Slovenska mladšieho dorastu. Šampionát sa uskutočnil na dvorcoch TV Empire Trnava. 

15. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Vo štvorhre ml. dorastu s titulmi Gálik, Novanský a Behúlová, Vargová

Matej Gálik a Michal Novanský (TK LOVE 4 tennis Bratislava/OZ Slávia Trnava) získali na dvorcoch TC Empire Trnava deblový titul majstrov Slovenska v mladšom doraste. Medzi dievčatami zvíťazili vo štvorhre na letných M SR Bianca Behúlová a Vanda Vargová (TK Slávia SPU Nitra/TC Empire Trnava). Finále dvojrhry je v piatok.

14. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Oblastné kolo Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP

Cez víkend sa na štyoch miestach - v Bratislave, Piešťanoch, Prievidzi a Humennom - hrali súboje oblastného kola Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP. Ide už o 14. ročník populárnej súťaže detí do 10 rokov, ktorá vrcholí celoslovenským finále najlepších 12 družstiev chlapcov a 12 tímov dievčat v NTC tradične v prvý októbrový víkend. Prinášame fotografie od usporiadateľov oblastného kola.

10. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Starší žiaci Privara a Tóthová s titulmi majstrov SR vo dvojhre

Peter B. Privara (TK Slovan Bratislava) a Emma Tóthová (TK Love 4 Tennis Bratislava) získali na dvorcoch TK Kúpele Piešťany prvenstvá vo dvojhre na letnom šampionáte SR staršieho žiactva. Štvorhru vyhrali N. Marošík, K. Vlčko (Lieskovský tenisový klub/TK Nová Dubnica) a N. Baniarová, S. Šarinová (TC Baseline B. Bystrica/TA Prešov).

08. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Po dva tituly Puškár a Kadlečková

Na letných majstrovstvách Slovenska staršieho dorastu získali vo dvojhre tituly Samuel Puškár (Slovan Bratislava) a Michaela Kadlečková (TK TENNis FUN B. Bystrica). Obaja zvíťazili aj vo štvorhre. Šampionát usporiadal TK Žilina.

01. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

V Piešťanoch vyhrali Talajka a Koppová

Na dvorcoch TK Kúpele Piešťany sa skončili letné majstrovstvá Slovenska mladšieho žiactva. Dvojhru chlapcov vyhral Tomáš Talajka (TK HSC Piešťany), dievčat Natália Koppová (TK TENNis FUN B.Bystrica).

01. 06. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Dobrý a Cibáková zvíťazili na regionálnom šampionáte dorastu

Martin Dobrý získal zlato na letných regionálnych majstrovstvách Bratislavy na domácich dvorcoch Slávie STU. Vo finále zdolal Lukáša Pokorného z Love4Tennis 5:7, 6:1, 7:6(6). Prvenstvo medzi dorastenkami vybojovala domáca Barbora Cibáková.

16. 05. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Letné regionálne majstrovstvá: titul pre Cibákovú s Mayerovou

Titul majsteriek Bratislavy na letnom regionálnom šampionáte dorasteniek získali vo štvorhre na dvorcoch Slávie STU domáce hráčky Barbora Cibáková a Andrea Mayerová.

14. 05. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Muži Slávie STU obhájili titul

Muži Slávie STU Bratislava obhájili extraligový titul. Tím kapitána Františka Horvátha zdolal na popradských dvorcoch vo finále Spišskú Novú Ves 5:0. Na treťom mieste skončil Lov4 tennis, bez medaily je prekvapujúco až štvrtý TC Empire Trnava.

04. 05. 2018
Tenis doma Více zde
 
news img

Ženy Slovana vyhrali extraligu

Tenistky TK Slovan Bratislava získali extraligový titul za rok 2018. Vo finále zvíťazili v Trnave na antuke obhajcu prvenstva TC Empire 4:1. Trnavčanky získali štyri tituly v sérii v rokoch 2014 - 17, Slovan prerušil hegemóniu Empire a nadviazal na predchádzajúce úspešné obdobie. Bratislavčanky vybojovali od roku 1995 v poradí už 11. prvenstvo v najvyššej tenisovej súťaži družstiev. Foto Ivan Kopčáni

04. 05. 2018
Tenis doma Více zde