• PEUGEOT
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA
  • ADIFEX

Tenis doma

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Tenis doma

 
« 123456 .. 10 »   1/68
news img

Detský DC a FC - konečné poradie a fotogaléria

V nedeľu vyvrcholil 19. ročník Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nádiou SPP. Víťazmi chlapčenskej kategórie sa stali hráči TK Petržalka, medzi dievčatami si titul vybojoval TK Mladosť Košice A. Prinášame celkové poradie družstiev a fotografie všetkých zúčastnených tímov, ktoré zachytil na záverečnom ceremoniáli fotograf Dušan Barbuš.

02. 10. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Víťazi Detského DC a FC 2023

V celoslovenskom finále 19. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP zvíťazili v NTC aréne chlapci TK Petržalka a dievčatá TK Mladosť Košice A. Chlapci vo finále zdolali TK Ratufa Levice 3:2, dievčatá si rovnakým skóre poradili s Play Tennis Malinovo. Najbojovnejšími hráčmi v celoslovenskom finále boli Alex Brejka (MŠK Poprad-Tatry) a Bianca Mattei (TJ Sokol Prešov). O najbojovnejšom hráčovi a hráčke rozhodoval počet vyhratých gemov.

01. 10. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Miloš Mečíř: Držím deťom palce

Sprievodnej akcie Peugeot Tennis Day v rámci devätnásteho ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu sa zúčastnil aj súčaný prezident Slovenského tenisového zväzu Miloslav Mečíř. Na autogramiáde rozdal množstvo podpisov, na kurte si s deťmi zahral exhibičné výmeny a neodmietol žiadnu prosbu o spoločnú fotografiu. Podujatie plné detí patrí medzi jeho obľúbené.

30. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Peugeot Tennis Day 2023

Sobota v bratislavskom Národnom tenisovom centre patrila deťom, tenisu a Peugeotu. Dlhoročný partner Slovenského tenisového zväzu, spoločnosť Peugeot, okrem svojich áut, ktoré si mohli záujemcovia vyskúšať, pripravil pod strechou NTC množstvo atrakcií. Dominoval im však tenis. Na ôsmom ročníku akcie Peugeot Tennis Day si deti mohli zahrať s hviezdami slovenského tenisu na čele s olympijským víťazom a aktuálnym prezidentom STZ Miloslavom Mečířom a slovenskou singlovou jednotkou Annou Karolínou Schmiedlovou.

30. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC - fotogaléria druhého dňa

Celoslovenské finále Detského Davis Cupu a Fed Cupu pokračovalo v piatok ďalšími stretnutiami chlapčenských a dievčenských družstiev do 10 rokov. Zápasy fotoobjektívom sledoval Dušan Barbuš.

29. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Detský DC a FC odštartoval!

Celoslovenské finále 19. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP sa v NTC vo štvrtok popoludní začalo súbojmi predkola. Na podujatí štartuje stovka detí do 10 rokov, ako každoročne po 12 družstiev chlapcov a dievčat, ktoré sa prebojovali postupne z oblastných a regionálnych kôl.

Turnaj trvá štyri dni, v sobotu si deti môžu v rámci Peugeot Tennis Day (10.00 - 14.00) zahrať exhibične aj s hviezdami slovenského tenisu. Aj verejnosť pozývame na príťažlivý program, v NTC sú všetci vítaní!

28. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Finále Detského DC a FC je tu!

Celoslovenské finále 19. ročníka Detského Davis Cupu a Fed Cupu s Nadáciou SPP sa v NTC začína vo štvrtok popoludní súbojmi predkola. Na podujatí štartuje stovka detí do 10 rokov, ako každoročne po 12 družstiev chlapcov a dievčat, ktoré sa prebojovali postupne z oblastných a regionálnych kôl. Z každého regiónu sa predstavia tri najlepšie tímy dievčat a tri najlepšie tímy chlapcov. Finálový turnaj je na programe 28. 9. - 1. 10. 2023.

Deti počas podujatia ako prvé otestujú úplne nový povrch, ktorý bol v Národnom tenisovom centre dokončený iba pred pár dňami.

28. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Tenis v Kremnici oslavuje 125. výročie založenia

Činovníci Športového klubu tenisu Kremnica zorganizovali v sobotu 23. septembra 2023 bohatý spoločenský a kultúrny program k oslavám 125. výročia založenia tenisu v meste. Plánovaná športová časť osláv, priateľské exhibičné zápasy tenisových legiend, sa vinou daždivého počasia museli odohrať v hale. Celodenná pohoda z príjemných stretnutí generácií sa preniesla aj na záverečnú recepciu.

27. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Príďte na Peugeot Tennis Day!

V sobotu 30. septembra máme v Národnom tenisovom centre nachystaný bohatý program pre celú rodinu. Príďte sa zabaviť na ôsmy ročník akcie Peugeot Tennis Day s viacerými známymi osobnosťami, zahrať si tenis s poprednými hráčmi, nazbierať cenné autogramy či fotografie a užiť si kopec zábavy. Celým programom bude sprevádzať populárny moderátor Slávo Jurko.

27. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Klein: Teším sa na domáci turnaj

Na utorkovej tlačovej konferencii predstavil riaditeľ turnaja Igor Moška akceptačný list na podujatie Peugeot Slovak Open 2023 (9. - 15. 10 2023). Vo veľmi dobre obsadenom štartovom poli sa objavil grandslamový šampión Dominic Thiem z Rakúska, vlaňajší víťaz turnaja Márton Fucsovics z Maďarska a ďalší šiesti hráči elitnej svetovej stovky. Chýbať nebudú ani daviscupoví reprezentanti Slovenska, diváci sa môžu tešiť na Alexa Molčana, Lukáša Kleina, Norberta Gombosa i viacerých mladých vychádzajúcich hráčov.

26. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Slováci aj grandslamový víťaz!

V akceptačnom liste 24. ročníka medzinárodných majstrovstiev Slovenska v tenise mužov k 10. septembru figurovali ôsmi hráči svetovej stovky. Medzi 19 akceptovanými hráčmi Peugeot Slovak Open 2023 priamo do hlavnej súťaže je iba jeden Slovák – Alex Molčan. Druhý pod čiarou je Lukáš Klein. Ďalší domáci tenisti pribudnú na základe voľných kariet, prípadne postúpia z kvalifikácie.

26. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
news img

Extraliga mužov a žien 2023 - celkové poradie

Víťazmi Extraligy 2023 sa stali muži TK LOVE 4 TENNIS Bratislava a ženy TK Slávia STU Bratislava. Kým pre LOVE 4 TENNIS je to premiérový extraligový titul, Slávia sa z celkového prvenstva teší už po piaty raz. Na drumom mieste medzi mužmi je ŠK Blava 1928 Jaslovské Bohunice, medzi ženami patrí striebro TC EMPIRE Trnava. Prinášame celkové poradie extraligových tímov v tohtoročnej súťaži.

24. 09. 2023
Tenis doma Více zde
 
« 123456 .. 10 »   1/68