Vydavateľ: STZ a STZ Marketing, s. r. o., Príkopova 6, 831 03 Bratislava.
Redakcia: Príkopova 6, 831 03 Bratislava, 8. poschodie, telefón 02/492 09 881.
Zodpovedná redaktorka: PhDr. Zuzana Wisterová.
Redakčná rada: Dr. Tibor Macko, Ing. Igor Moška, Dr. Ľubomír Páleník, Ing. Vladimír Habas, Ing. Jana Siebenstichová.
Newsletter: súčasť elektronického média s dvojtýždňovou periodicitou.
ISSN: 1339-9764

« 123456 .. 10 »   1/165

Molčan nepostúpil

Alex Molčan nepostúpil do hlavného turnaja challengeru v talianskom Manerbiu (dotácia 43 000 eur, antuka vonku). V prvom kole dvojkolovej kvalifikácie zvíťazil nad Francúzom Arthurom Surreauxom 6:1, 6:1, ale v druhom kole prehral s Talianom Sonego Lorenzom 2:6, 6:2, 6:7(3).

20. 08. 2017

Slovenky do finále kvalifikácie

Obe Slovenky postúpili do finále kvalifikácie v New Havene (dotácia 776 000 USD,tvrdý). Prvá nasadená Magdaléna Rybáriková (na obr.) zvíťazila nad americkou držiteľkou voľnej karty Brienne Minorovou 6:1, 6:1 a v 2. kole po víťaznom prvom sete 7:5 jej Ruska Vera Zvonarevová vzdala. Jana Čepelová vyradila Španielku Saru Sorribesovú-Tormovú 6:1, 7:5 a Rumunku Irinu Cameliu Begovú 6:2, 7:6(3).

Titul z Prešova mladším žiakom TC Empire Trnava

V kategórii mladších žiakov získal titul majstra Slovenska 2017 tím TC Empire Trnava. Majstrovstvá usporiadala Tenisová akadémia Prešov. Na snímke víťazné družstvo s trnavským šéftrénerom Danielom Trčkom.

19. 08. 2017
Tenis doma Více zde

Horanský s ďalším titulom

Filip Horanský zvíťazil vo finále na turnaji ITF kategórie Futures vo švajčiarskom Collonge-Bellerive (dotácia 15 000 USD, antuka vonku) nad najvyššie nasadeným Bulharom Alexandrom Lazovom 6:2, 6:0. Minulú nedeľu vyhral Horanský rovnaký turnaj v Bratislave. Na konte má tohto roku 4 tituly z futuresov, dovedna ich má 11.

Zelenay v Taliansku bez titulu

Prví nasadení Igor Zelenay a Holanďan Matwé Middelkoo prehrali vo finále challengeru v talianskom Cordenonse (dotácia 64 000 eur, antuka vonku) s českou dvojicou Roman Jebavý, Zdeněk Kolář 2:6, 3:6.