• PEUGOT
  • AEGON
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA

Rozhodcovský úsek

Navigácia » Hlavná stránka » STZ » Rozhodcovský úsek

 
news img

FORMULÁR - Prihlášky na školenia a semináre ROZHODCOV

 Zoznamy prihlásených záujemcov:  
seminár rozhodcov     školenie rozhodcov
Upozornenie: Všetky prihlášky na školenie a seminár rozhodcov sú vždy po ukončení príslušného typu školenia vyradené z evidencie. V prípade záujmu o školenie alebo seminár je treba svoju prihlášku obnoviť.

 
news img

Sadzobníky odmien pre rozhodcov na rok 2017

Výkonný výbor STZ na svojom zasadnutí dňa 25.11.2016 schválil sadzobníky odmien pre rozhodcov s platnou licenciou STZ, pre rozhodcov s medzinárodnou kvalifikáciou a pre čiarových rozhodcov na rok 2017 s platnosťou od 25. novembra 2016.

 
news img

National Level School úspešne za nami

V dňoch 4.-6.3 2016 sa v hoteli EMPIRE počas medzinárodného turnaja EMPIRE Cup U18 2016 v Trnave konalo školenie medzinárodných empajrových rozhodcov „Tennis Officiating National Level School".

 
news img

Obnova rozhodcovských licencií

Všetky informácie ohľadom možností obnovy rozhodcovskej licencie nájdete tu.
V prípade akýchkoľvek otázok sa na nás môžete obrátiť mailom: petra.segedova@stz.sk , alebo telefonicky (02/49 209 886).

 
news img

Potvrdenie o akreditácii - rozhodca

Potvrdenie o akreditácii školiaceho strediska Slovenský tenisový zväz na odbornú spôsobilosť rozhodca tenisu I., II. a III. kvalifikačného stupňa. Akreditácia

 
news img

Získanie odbornej kvalifikácie - rozhodca tenisu

Stručné informácie pre získanie odbornej kvalifikácie -  rozhodca tenisu 1., 2. a 3. stupňa, info

 

 
news img

Sledujte rubriku Ide nám o lepší tenis !

V stálej rubrike pod názvom "Ide nám o lepší tenis" prinášame prehľad najdôležitejších informácií a materiálov potrebných k riadeniu jednotlivých tenisových akcií a poukazujeme aj na rôzne situácie, nejasné prípady vyskytujúce sa počas zápasov. Veríme, že tieto podklady pomôžu pri ich riešení.   (klikni tu)