• PEUGEOT
  • COOP JEDNOTA
  • J&T BANKA
  • JANDL

RG: Šramková tiež v hlavnej

Rebecca Šramková (na snímke) sa predstaví v hlavnej súťaži dvojhry na grandslamovom turnaji Roland Garros v Paríži (43 600 000 EUR, antuka vonku). Dvadsaťpäťročná hráčka NTC, ktorá vo finále kvalifikácie podľahla Češke Noskovej, sa do hlavného pavúka dostala na poslednú chvíľu ako lucky-loserka. V úvodnom kole si v utorok zmeria sily s dvadsiatou nasadenou Dariou Kasatkinovou z Ruska.

Klein postúpil z kvalifikácie

Lukáš Klein (na snímke) postúpil do hlavnej súťaže dvojhry na challengeri 80 v nemeckom Troisdorfe (45 730 EUR, antuka vonku). Druhý nasadený hráč si vo finále kvalifikácie poradil s deviatkou eliminačného pavúka Hadym Habibom z Libanonu a zdolal ho hladko 6:1, 6:3 za 53 minút.

V Troisdorfe sa v hlavnej časti predstavia zo Slovákov aj Andrej Martin a Lukáš Lacko.

Alex: Vydarená príprava na RG

Alex Molčan zažil ďalší výborný týždeň v tenisovom kolotoči. Na turnaji ATP 250 v Lyone postúpil už do svojho tretieho finále na hlavnom okruhu ATP. Na ceste do záverečného zápasu nestratil ani jeden set, no v súboji o titul bol nad jeho sily najvyššie nasadený Cameron Norrie z Veľkej Británie. Prehra síce dvadsaťštyriročného hráča NTC mrzela, no s výhľadom na nadchádzajúci grandslamový turnaj Roland Garros považuje svoje ťaženie v Lyone za povzbudivé.

Livestream a livescore z M SR

Majstrovstvá Slovenska môžete aj tento rok sledovať naživo. Prinášame vám livestream zo štyroch kurtov v kategórii STARŠIEHO DORASTU, ktorá sa hrá na dvorcoch TK Žilina a rovnako zo štyroch kurtov kategórie MLADŠIEHO ŽIACTVA z TK Kúpele Piešťany. Zároveň môžete sledovať livescore zo všetkých kurtov v oboch kategóriách - STARŠÍ DORAST aj MLADŠIE ŽIACTVO. Obe kategórie sa odohrajú v týždni od 23. mája, finále je na programe v piatok 27. mája.

 
 

Aktuálne informácie