• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Fotogaléria FC a mužov U23

Bratislavské víkendové stretnutia Pohára priateľstva medzi fedcupovými tímami a tímami mužov do 23 rokov Slovenska a Česka sledoval objektívom aj fotograf Roman Benický. Obe stretnutia skončili tesne v neprospech domácich hráčov 2:3, no priniesli množstvo zaujímavých športových momentov.

Slovo prezidenta a kapitánov

Medzištátne stretnutia medzi Slovenskom a Českom spoznali cez víkend svojich víťazov. Pohár priateľstva získalo Česko, no prezident Slovenského tenisového zväzu Tibor Macko a kapitáni domácich výberov sa zhodujú na tom, že to bola vydarená akcia a splnila svoj účel. Nielen že hráči mali možnosť zasúťažiť si v ostrých zápasoch, opäť sa ukázala a ešte viac upevnila aj výborná spolupráca slovenského a českého zväzu, bez ktorej by ani táto unikátna akcia nebola možná.

Pohár priateľstva získala ČR

V nedeľu vyvrcholili medzištátne stretnutia medzi Slovenskom a Českom o Pohár priateľstva (4. - 5. júl 2020, hralo sa v Bratislave, Prahe a Říčanoch). Trofej získalo Česko, ktoré vyhralo 8:2 na body. Sily si merali tímy v Davis Cupe a Fed Cupe, do 23 rokov a mládež do 14, 16, 18 rokov. Prinášame fakty zo všetkých stretnutí.

Privatbanka Open: Akceptácia

Už tento týždeň sa v termíne od 9. - 12. júla uskutoční v hlavnom meste turnaj Privatbanka Open 2020. Bude druhým podujatím zo série Peugeot Tennis Tour 2020 by Fortuna. Na dvorcoch TK Slávia STU Bratislava sa predstaví 16 najlepších slovenských hráčov a hráčok. Špeciálnou hviezdou štartujúcou na voľnú kartu bude Švajčiarka Belinda Benčičová, ktorá zvíťazila ja na Bratislava Open, prvom turnaji série. Medzi mužmi si víťazstvo na ňom pripísal Lukáš Klein. Obaja sa predstavia ja na druhom bratislavskom podujatí.

 
 

Aktuálne informácie