• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Lipták a Hrbatý aj v 2020

Matej Lipták i Dominik Hrbatý podpísali v piatok zmluvu so Slovenským tenisovým zväzom a aj v sezóne 2020 budú viesť slovenské reprezentačné tímy. Pre Hrbatého to bude tretia sezóna na lavičke daviscupového tímu, Lipták je fedcupovým kapitánom už od roku 2009.

 

Igor Moška hodnotí sezónu

Generálny sekretár Slovenského tenisového zväzu (STZ) Igor Moška označil rok 2019 za veľmi komplikovaný. V mužskej kategórii ho najviac zaujali výkony Filipa Poláška, ktorý po boku Chorváta Ivana Dodiga triumfoval na turnajoch ATP v Cincinnati i Pekingu. Vo Wimbledone sa prebojoval do semifinále a výbornú sezónu korunoval postupom na turnaj majstrov v Londýne.

Dnes spoznáme Tenistu roka

V piatok 22. novembra vyhlási Slovenský tenisový zväz v rámci slávnostného galavečera výsledky 26. ročníka ankety Tenista roka 2019. V NTC sa stretne okolo 400 pozvaných hostí, ktorí zatlieskajú najlepším v 7 kategóriách. Ocenenie si už tradične prevezmú najlepší muž a žena, junior a juniorka, talent roka, tím roka a najpopulárnejší tenista alebo tenistka podľa hlasovania fanúšikov.

FC: Spustili sme predpredaj

Vo februárovom stretnutí slovenskej fedcupovej reprezentácie proti Veľkej Británii pôjde o veľa. V AXA aréne NTC sa 7. – 8. februára 2020 rozhodne o tom, ktorý z tímov postúpi na finálový turnaj Fed Cupu. Ten sa uskutoční 14. – 19. apríla na antukových dvorcoch v Budapešti. Tenisoví fanúšikovia si vstupenky už teraz môžu zakúpiť v sieťach www.predpredaj.sk a www.ticketportal.sk a na recepcii NTC.

 

 

 
 

Aktuálne informácie