• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Kanada bez Raonica (zatiaľ)

Najlepší kanadský tenista Miloš Raonic nefiguruje v nominácii na kvalifikačný duel Davisovho pohára proti Slovensku v Bratislave (1. - 2. februára na antuke v NTC). Kanadský hrajúci kapitán Frank Dancevic nominoval trio Denis Shapovalov, Felix Auger-Aliassime, Peter Polansky, štvrtým hráčom bude on sám.

Cibulková hrá Fed Cup!

Dominika Cibulková potvrdila, že opäť nastúpi vo fedcupovom tíme Slovenka! Jej osobný tréner a súčasne kapitán družstva Matej Lipták tak bude mať 9. a 10. februára v Rige v stretnutí II. svetovej skupiny proti silnému Lotyšsku k dispozícii našu jednotku. Lipták oznámi nomináciu 30. februára, v tom čase bude Cibulková na turnaji v Petrohrade. Ideálne by bolo, keby tam hrala čo najdlhšie a odtiaľ sa presúvala do Rigy. Aktuálne 25. hráčka rebríčka WTA naposledy hrala v tíme Slovenska v apríli 2016 proti Kanade. O rok na to sa v príprave na bratislavské stretnutie s Holandskom v NTC zranila a z nominácie vypadla. Takže ju čaká návrat po bezmála troch rokoch. S Viktóriou Kužmovou, Karolínou Schmiedlovou, Magdalénou Rybárikovou by tak mohlo Slovensko nastúpiť so štyrmi hráčkmi svetovej stovky.

Hrbatý nominoval proti Kanade

Pätica slovenských tenistov Martin Kližan, Filip Horanský, Norbert Gombos, Filip Polášek, Igor Zelenay figuruje v nominácii na kvalifikačný duel svetovej skupiny Davisovho pohára s Kanadou. Hrať sa bude 1.-2. februára na antuke v AXA aréne NTC v Bratislave. Víťaz stretnutia si vybojuje postup na finálový turnaj zreformovanej súťaže v Madride (18.-24. novembra 2019).
Foto: Dušan Barbuš, video: STZ

Predpredaj na SR - Kanada

Na lákavé daviscupové stretnutie Slovensko - Kanada v NTC aréne naplno beží predpredaj vstupeniek. Tím slovenského kapitána Dominika Hrbatého čaká  s javorovými listami 1. a 2. februára 2019 kvalifikácia o postup na finálový turnaj zreformovaného Davisovho pohára. Stretnutie sa bude hrať na antuke v NTC aréne v Bratislave. Pre slovenských tenisových fanúšikov to po dlhšom čase bude jedinečná príležitosť opäť vidieť na vlastné oči v akcii svetových tenistov. Ak prídu Kanaďania s najsilnejšou zostavou s Milosom Raonicom, niekdajším tretím hráčom sveta, Denisom Shapovalovom, tenistom atakujúcim TOP 20, skúseným Vasekom Pospísilom, či talentovaným Felixom Augerom-Aliassimom, uvidia diváci mimoriadne stretnutie.

 
 

Aktuálne informácie