• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Pokorný aj Minárik vypadli

Lukáš Pokorný (na snímke) ani Krištof Minárik neprešli úvodným kolom turnaja ITF WTT M15 Bratislava 2020. Držiteľ voľnej karty Pokorný podľahol Fínovi Ottovi Virtanenovi (608. ATP) 5:7, 4:6 za 83 minút. S turnajom sa však ešte nelúči, vo štvrtok sa predstaví vo štvrťfinále štvorhry po boku Lukáša Paloviča.

Prečo Martin nehral v Lime...

Andrej Martin sa po finálovej účasti na challengeri 80 v ekvádorskom Guayagile tešil na ďalší juhoamerický turnaj, ktorý mal odohrať v peruánskej Lime. Plány mu však skrížila nečakaná situácia a do miesta konania nasledujúceho turnaja nestihol doraziť včas. Spolu s Patrikom Fabianom, ktorý mu v posledných týždňoch pomáha pri príprave, uviazli nedobrovoľne v Paname.

Oficiálna stránka turnaja

V AXA aréne Národného tenisového centra prebieha tento týždeň mužský turnaj ITF World Tennis Tour Bratislava 2020. Dotácia turnaja je 15 000 USD a v hlavnej časti dvojhry sa predstaví päť slovenských hráčov. Všetky informácie o turnaji, pavúky, denný program, fotografie, livescore a livestream z každého kurtu môžete sledovať na oficiálnej stránke turnaja www.itfwttba.sk.

Hlasujte o Tenistu roka 2020

Aj napriek výrazne obmedzenej sezóne 2020 sa aj v tomto roku môžu slovenskí tenisoví priaznivci zapojiť do hlasovania v koncoročnej ankete o najpopulárnejšieho slovenského tenistu alebo tenistku. Hlasovanie potrvá do soboty 28. novembra. Výsledky hlasovania budú známe na slávnostnej tlačovej konferencii venovanej Tenistovi roka, ktorej termín STZ ešte upresní.    

TU SA ZAPOJTE DO HLASOVANIA!

 
 

Aktuálne informácie