US Open: Polášek v mixe ďalej

Filip Polášek so Švajčiarkou Belindou Benčičovou postúpili do osemfinále miešanej štvorhry na US Open (57 000 000 USD, tvrdý povrch vonku). V úvodnom kole si poradili s austrálskou dvojicou Storm Sandersová, Luke Saville 6:4, 6:4 za 66 minút. V ďalšom zápase narazia na druhý nasadený americko-britský pár Desirae Krawczyková, Joe Salisbury.

04. 09. 2021

US Open: Molčan sa lúči

Alex Molčan neuspel v treťom kole dvojhry na poslednom grandslamovom turnaji roka US Open (57 000 000 USD, tvrdý povrch vonku). Grandslamový debutant podľahol v pozícii kvalifikanta turnajovej jedenástke Argentinčanovi Diegovi Sebastianovi Schwartzmanovi 4:6, 3:6, 3:6 za 125 minút. Napriek prehre dosiahol významný míľnik.

Lacko zabojuje o finále

Lukáš Lacko postúpil do semifinále dvojhry na challengeri 80 na španielskom ostrove Malorka (44 820 EUR, tvrdý povrch vonku). Vo štvrťfinále si poradil s Portugalčanom Fredericom Ferreirom Silvom a zdolal ho 7:5, 7:5 za 123 minút. Tridsaťtriročný piešťanský rodák zabojuje o postup do finále proti Nemcovi Tobiasovi Kamkemu.

03. 09. 2021

ITF WTT M15: Pokorný skončil v dvojhre i štvorhre

Lukáš Pokorný nepostúpil do semifinále dvojhry na turnaji ITF WTT M15 v Žiline. Vo štvrťfinále bol nad jeho sily Argentínčan Mariano Navone, ktorému hladko podľahol 2:6, 0:6 za 65 minút. Dvojhra na poslednom podujatí série Peugeot Tennis Tour 2021 by Kronreal je tak už bez slovenského zastúpenia.

Zverenec trénera Ľubomíra Kurhajca sa s turnajom rozlúčil aj vo štvorhre. Spolu s Tomášom Lánikom prehrali v semifinále s českou dvojicou Jermář, Pecák vo veľmi vyrovnanom súboji 7:6(5), 6:7(8), 12-14 za 125 minút.

Všetky dôležité informácie, výsledky, denný program, pavúky a fotografie nájdete na stránke www.peugeottennistour.sk.

US Open: Kužmová s Rusovou v debli vypadli

Viktória Kužmová po boku Holanďanky Arantxy Rusovej neuspela v prvom kole štvorhry na poslednom grandslamovom turnaji roka US Open (57 000 000 USD, tvrdý povrch vonku). Nad ich sily bola japonsko-americká dvojica Miyu Katová, Sabrina Santamariová, ktorej podľahli 4:6, 4:6 za 81 minút.