Schmiedlová v semifinále prehrala

Karolína Schmiedlová prehrala v semifinále na turnaji ITF v čínskom Ču-chaji (dotácia 60 000 USD, tvrdý povrch vonku). Po výhre nad Ruskou Vitaliou Diačenkovou 6:3, 6:3 podľahla 15-ročnej juniorskej svetovej päťke, Ukrajinke Marte Kosťukovej, 2:6, 4:6. Štvrtá nasadená Viktória Kužmová prehrala už vo štvrťfinále s Marynou Zanevskou z Belgicka 6:4, 6:7 (5), 0:6.

10. 03. 2018

Mihalíková vyhrala v Indii

Tereza Mihalíková zvíťazila na turnaji ITF v indickom Bhopale (dotácia 15 000 USD, tvrdý povrch vonku). Zverenka Martina Hromca získala svoj 8. titul na tejto úrovni. Do finále dvojhry postúpila po semifinálovej výhre nad domácou Dhruthi Tatacherovou Venugopalovou 7:6(2), 6:3 a vo finále zdolala Britku Emily Webleyovú Smithovú 6:1, 5:7, 6:0

Slovan Open: tituly do Česka, štvorhra pre Slovákov a Rusky

V NTC aj v nafukovačke Slovana v Bratislave sa skončil turnaj TEJT Slovan Open pre tenistov do 14 rokov. Vo dvojhre chlapcov aj dievčat získali tituly českí tenisti. Štvorhru chlapcov vyhrali Slováci Norbert Marošík, Karol Vlčko (na obr.), štvorhru dievčat tenisky z Ruska. Foto Dušan Barbuš.Výsledky tu.

Empire Cup: Puškár a K. Kužmová vo finále

Na turnaji ITF 4 do 18 rokov Empire Cup v Trnave bude mať v oboch finále dvojhry zastúpenie aj slovenský tenis zásluhou členov NTC Samuela Puškára a Kataríny Kužmovej. Štvorhru vyhrali János Fekete z usporiadateľského klubu a Krištof Minárik z TK Jednotka. Viac o turnaji.

Lacko v Indian Wells skončil

Lukáš Lacko vypadol už na treťom turnaji za sebou v prvom kole. V Indian Wells prehral so Srbom Dušanom Lajovičom 4:6, 4:6. Slovenský tenista doplatil na slabšie využívanie brejkbalov, z 5 premenil 1, kým súper, aktuálne 91. v rebríčku, zo štyroch využil tri.