Rybárikovej skreč v 3. sete

Magdaléna Rybáriková vypadla na turnaji WTA v katarskej Dauhe v 2. kole. Ako nasadená štrnástka skrečovala v stredu duel s kvalifikantkou Monicou Niculescuovou z Rumunska v treťom sete za stavu 7:6 (6), 2:6 a 0:3 zo svojho pohľadu. Dominika Cibulková a Ruska Vera Zvonarevová ako držiteľky voľnej karty prehrali v 1. kole s japonsko-chorvátskou dvojicou Nao Hibinová, Darija Juraková 1:6, 4:6.

14. 02. 2018

V Dauhe iba Rybáriková

Magdaléna Rybáriková zdolala v 1. kole turnaja WTA v Dauhe držiteľku voľnej karty z Ománu Fatmu Al Nabhaniovú 6:3, 6:1. Nedarilo sa Dominike Cibulkovej, ktorá v 2. kole vypadla s turnajovou sedmičkou Caroline Garciovou z Francúzska 3:6, 7:6, 0:6 a klesla v priebežnom rebríčku na 33. miesto. Rybáriková sa v 2. kole stretne s Rumunkou Monicou Niculescuovou, pondelkovou premožiteľkou Marie Šarapovovej.

13. 02. 2018

Gombos v Cherbourgu vypadol

Norbert Gombos prehral v 1. kole challengeru vo francúzskom Cherbourgu s domácim Mathiasom Bourguem 3:6, 4:6. Francúz je aktuálne 191. v rebríčku, Gombos 134.

Klein vo švajčiarskom Bellevue do osemfinále

Lukáš Klein zdolal v 1. kole na 25-tisícovom turnaji ITF vo švajčiarskom Bellevue Čecha Michaela Vrbenského 6:3, 6:2 a postúpil do osemfinále.

Šramková vypadla v kvalifikácii

Rebecca Šramková sa vrátila po polročnej zdravotnej pauze a vybrala sa na americké turnaje. V arizonskom Surprise na 25-tisícovom podujatí vyradila v 1. kole kvalifikácie Američanku Haley Giavarovú 6:1, 6:2, ale v 2. kole sa zrejme prejavilo užívanie antibiotík a vypadla po prehre s domácou Zoe Gwen Scandalisovou 2:6, 2:6. Dvadsaťjedenročná Slovenka je 410. v rebríčku (najvyššie bola 111.), jej premožiteľka je bez rebríčka.