Čepelová do druhého kola

Jana Čepelová postúpila do druhého kola challengeru WTA s dotáciou 125 000 USD vo francúzskom Limoges po výhre nad Tamarou Karpatschovou z Nemecka 6:2, 6:3. Súperkou ôsmej nasadenej Slovenky bude Nemka Antonia Lottnerová.

07. 11. 2017

Kužmová v Limoges vypadla

Viktória Kužmová prehrala v 1. kole challengerového turnaja WTA s dotáciou 125 000 USD vo francúzskom Limoges s rumunskou kvalifikantkou Elenou-Gabrielou Ruseovou 2:6, 2:6. Na podujatí štartuje aj Jana Čepelová.

06. 11. 2017

Kde nájdete všetko o PSO 2017

Dianie na turnaji challengerovej série ATP v AEGON aréne v Bratislave môžete sledovať, keď si kliknete v menu TENIS EP na našej stránke PEUGEOT SLOVAK OPEN 2017 alebo pôjdete priamo na stránku www.tennisslovakopen.sk. Nájdete kompletný turnajový servis, live stream i live score, informácie o hráčoch, programe, pavúky, prehľad minulých víťazov, denné aktuality i fotografie.

Klein v Opave do ďalšieho finále nepostúpil

Lukáš Klein, ktorý minulý týždeň dosiahol finále v Jablonci nad Nisou, na ďalšom turnaji ITF kategórie futures v Opave do finále nepostúpil. Nenasadený hráč NTC zdolal v osemfinále na 15-tisícovom podujatí domáceho Petra Nouzu 6:3, 6:4, vo štvrťfinále Poliaka Karola Drzewieckeho 6:1, 6:4, ale v semifinále prehral s 2. nasadeným Čechom Petrom Michnevom 2:6, 4:6.

04. 11. 2017

Denník Šport pripomenul 15 rokov od triumfu SR vo Fed Cupe

Denník Šport vo svojom printovom vydaní 3. novembra 2017 pripomenul 15. výročie od triumfu Slovenska v Pohári federácie v Maspalomase na Kanárskych ostrovoch. Redaktor Tomáš Grosmann, ktorý bol v roku 2002 pracovne v dejisku historického úspechu slovenského tenisu, spomína na pamätný fedcupový úspech s kapitánom Tomášom Malikom, trénerom Štefanom Čižmarovičom i s členkami tímu. Spomienka na Fed Cup 2002.