Škamlová v Moskve prehrala

Chantal Škamlová prehrala v 1. kole kvalifikácie turnaja WTA v Moskve so 7. nasadenou Češkou Terezou Martincovou 1:6, 3:6.

14. 10. 2017

Líška v semifinále prehral

Slovenský kvalifikant Tomáš Líška na 15-tisícovom turnaji ITF v tureckej Antalyi vo svojom prvom semifinále na podujatí kategórie futures prehral. Hráč NTC zdolal vo štvrťfinále Nemca Petra Torebka 7:6(3), 6:4 a v semifinále podľahol Bulharovi Dimitarovi Kuzmanovovi 1:6, 0:6.

Rybáriková do semifinále

Magdaléna Rybáriková sa prebojovala už do semifinále dvojhry na turnaji WTA v rakúskom Linzi. V piatkovom štvrťfinále si v pozícii najvyššie nasadenej hráčky poradila s turnajovou päťkou Soranou Cirsteovou z Rumunska v troch setoch 5:7, 6:2, 6:1. Zápas trval 2:04 h. V sobotu si Rybáriková v boji o postup do finále zmeria sily so Švajčiarkou Viktorijou Golubicovou.

13. 10. 2017

Morvayová v Antalyi dohrala

Viktória Morvayová ako držiteľka voľnej karty prehrala vo štvrťfinále 15-tisícoového turnaja ITF v Antalyi s Brazílčankou Carolinou Meligeni Rodrigues Alvesovou 2:6, 1:6.

Rybáriková do štvrťfinále

Magdaléna Rybáriková ako najvyššie nasadená zvíťazila 7:6 (4), 6:3 nad nenasadenou Nemkou Carinou Witthöftovou v osemfinále na turnaji v rakúskom Linzi (dotácia 226 750 USD, tvrdý povrch v hale). V piatok čaká Slovenku v zápase o postup do semifinále turnajová pätka Sorana Cirsteová z Rumunska.

12. 10. 2017

Morvayová a Mihalíková postúpili do osmičky

Držiteľka voľnej karty Viktória Morvayová (na obr.) vyradila v 1. kole 15-tisícového turnaja v tureckej Antalyi ruskú kvalifikantku Mariu Manilovovú 6:2, 7:6(7) a v 2. kole Brazílčanku Eduardo Piaiovú 2:6, 7:5, 6:2. Na rovnako dotovanom turnaji v Egypte zvíťazila v 1. kole Tereza Mihalíková nad Karolayne Alexandre da Rosovou z Brazílie 6:3, 6:4 a v 2. kole Suzan Lamensovú z Holandska 7:6(4), 6:2. One Slovenia si v piatok zahrajú o post up do semifinále.