Lacko v Houstone skončil

Lukáš Lacko prehral v osemfinále na antuke v Houstone s tretím nasadeným Španielom Felicianom Lópezom 6:7(4), 1:6. V priebežnom rebríčku je Lacko 107.

08. 04. 2016

Kučovej stop v Charlestone

Kristína Kučová skončila na turnaji WTA v americkom Charlestone v osemfinále. Nad jej sily bola podľa očakávania nasadená jednotka a svetová dvojka Nemka Angelique Kerberová, s ktorou prehrala 2:6, 3:6. Zápas trval 85 minút.

07. 04. 2016

Molčan a Kužmová do štvrťfinále

Alex Molčan pokračuje v dobrých výkonoch na turnaji kategórie futures v Heraklióne. Postúpil do štvrťfinále, keď  vyradil Švéda Daniela Appelgrena 6:4, 6:4. Do osmičky na 10-tisícovom turnaji žien postúpila aj Viktória Kužmová po výhre nad Rakúšankou Mariou Lisou Moserovou 6:3, 6:1.

Kovalík vyradil dvojku!

Jozef Kovalík vyradí nasadenú dvojku Regoeria Dutra Silvu z Brazílie (ATP 103.) 7:6(6), 6:4 a na challengeri v Neapoli postúpil do štvrťfinále. Súperom hráča NTC, zverenca Borisa Borgulu, bude postupujúci zo súboja Volandri - Naso.

Mihalíková v centre pozornosti

Po osem najlepších juniorov a junioriek z koncoročného počítačového poradia sa zišlo na ITF Junior Masters v čínskom Čcheng-tu, kde sa turnaj začína zajtra. Medzi účastníkmi je i najlepšia slovenská juniorka Tereza Mihalíková, ktorú sprevádza jej osobný tréner Ján Studenič. Šampiónka Australian Open 2015 teda bude opäť v centre našej pozornosti.

Šramková v Karši do semifinále

Rebecca Šramková vyradila v osemfinále 3. nasadenú  Gruzínku Sofiu Šapatavovú 6:3, 6:0, vo štvrťfinále Bielorusku Svetlanu Piraženkovú 6:2, 6:1 a postúpila do semifinále 25-tisícového turnaja v uzbeckom Karši.