Iba Horanský a Hončová

V tureckej Antalyi pokračujú v dvojhre len Filip Horanský a Michaela Hončová (na obr.). Obaja Slováci postúpili do semifinále na 10-tisícových turnajoch ITF. Viktória Kužmová vo štvrťfinále vypadla. Štvrtá nasadená Slovenka prehrala s osmičkou Viktoriou Tomovovou z Bulharska 6:2, 3:6, 0:6.

01. 04. 2016

Mihalíková s titulom zo štvorhry

Tereza Mihalíková už získala v Bahrajne titul vo štvorhre a v tomto roku si už štvrtý raz zahrá vo finále dvojhry! Najlepšia slovenská juniorka, finalistka Australian Open vo dvojhre a víťazka vo štvorhre 2016 v juniorskej kategórii, si vybojovala postup do finále turnaja žien v Manáme a má možnosť získať druhý tohtoročný titul na desaťtisícke ITF.

Traja naši do štvrťfinále

Traja zo štyroch slovenských tenistov postúpili v Antalyi na desaťtisíckach mužov a žien do štvrťfinále. Filip Horanský bez boja, Viktória Kužmová a Michaela Hončová po dvojsetových víťazstvách, vypadli Natália Vajdová a Vivien Juhászová.

31. 03. 2016

Molčan prekvapil - je v osmičke

Kvalifikant Alex Molčan (ATP 841.) vyradil v Heraklióne v 2. kole 10-tisícového turnaja kategórie futures tretieho nasadeného Čecha Václava Šefránka (ATP 355.) 6:2, 6:3 a postúpil do štvrťfinále. Lukáš Klein prehral so 4. nasadeným Talianom Ericom Crepaldim 3:6, 7:6(7), 1:6.

Kučová v Osprey vypadla

Kristína Kučová prehrala v 1. kole na turnaji ITF Wilde Lexus v americkom Osprey na Floride (dotácia 50 000 USD, antuka) s Nemkou Anne Schäferovou 3:6, 6:1, 6:7 (3).

Lacko prehral s kvalifikantom

Štvrtý nasadený Lukáš Lacko prehral v 1. kole challengeru v izraelskej Raanane (dotácia 125 000 USD, tvrdý povrch vonku) s Gianluigim Quinzim 4:6, 6:3, 3:6. Talianskemu kvalifikantovi patrí 445. miesto v rebríčku.