Lacko vypadol, Gombos ďalej

Lukáš Lacko vypadol v osemfinále challengeru v talianskej Brescii po tesnej prehre s Uzbekom Farruchom Dustovom 4:6, 7:6(2), 6:7(4). Norbert Gombos je vo štvrťfinále, keď vyradil domáceho kvalifikanta  Roberto Marcoru 4:6, 6:4, 6:2.

18. 11. 2015

Martinov finiš v Montevideu

Andrej Martin vyhral v 1. kole na challengeri v uruguajskom Montevideu (dotácia 50 000 USD, antuka) nad Andrém Ghemom z Brazílie 6:3, 2:6, 6:1 a potom aj v osemfinále nad Facundom Arguellom z Argentíny 6:2, 6:1.Je to záverečný turnaj Martina na juhoamerickej challengerovej sérii.

Lackova bleskovka v Brescii

Lukáš Lacko zdolal za 46 minút Turka Marsela Ilhana 6:1, 6:4 a na challengeri v Brescii postúpil do osemfinále, v ktorom sa stretne s Uzbekom Farruchom Dustovom. Vo štvorhre postúpil Igor Zelenay.

17. 11. 2015

Cibulková už v Tatrách

Dominika Cibulková pozdravila svojich fanúšikov prostredníctvom twitterového konta tatranskou fotografiou. Po piešťanskej regenerácii pokračuje v príprave na novú sezónu podľa osvedčeného itinerára - Tatry a Florida, kam už odletel v uplynulých dňoch jej tréner Matej Lipták.

Gombos víťazne, Kovalík prehral

Norbert Gombos zvíťazil nad domácim držiteľom voľnej karty Lorenzom Sonegom 6:2, 6:2 a postúpil do osemfinále challengeru v talianskej Brescii (dotácia 42 500 eu). Jozef Kovalík prehral za 56 minút 4:6, 2:6 s domácim Lucom Vannim.

16. 11. 2015

Kučovej stop vo štvrťfinále

Kristína Kučová postúpila na 75-tisícovom turnaji ITF v Dubaji do štvrťfinále po výhre 6:3, 6:2 nad Španielkou Laurou Pousovou-Tióovou, ale v ďalšom zápaseprehrala  1:6, 6:2, 6:7(4) s tureckou sedmičkou podujatia Ipek Soyluovou.