V Breste vypadli Lacko i Gombos

Lukáš Lacko aj Norbert Gombos vypadli v 1. kole challengeru vo francúzskom Breste (dotácia 106 500 eur). Lacko prehral s domácim kvalifikantom Maximom Tabatruongom (ATP 387.), Gombos s jeho krajanom Edouardom Rogerom Vasselinom 3:6, 2:6.

21. 10. 2015

Aj Schmiedlovej stop v Moskve

Po Dominike Cibulkovej vypadla v 2. kole turnaja WTA v Moskve (dotácia 768 000 USD) aj slovenská jednotka Karolína Schmiedlová. Ako 8. nasadená s rankingom 26. podľahla Ukrajinke Lesii Curenkovej, 37. hráčke rebríčka, 6:7(5), 6:4, 3:6. V úvodnom sete Schmiedlová nevyužila náskok 4:1... V Moskve získala prémiu 10 790 USD a 55 bodov.

Riaditeľ čaká Kližanovo áno

Igor Moška (na obr.), riaditeľ turnaja challengerovej séria ATP Peugeot Slovak Open (9.-15. novembra 2015 v AEGON aréne), čaká na kladnú odpoveď od Martina Kližana, že ako držiteľ voľnej karty si na turnaji s dotáciou 85 000 EUR+H v Bratislave zahrá. Info: www.tennisslovakopen.sk

Čepelová v Luxemburgu skončila

Slovenská kvalifikantka Jana Čepelová prehrala v 1. kole turnaja WTA  v Luxemburgu (dotácia 226 728 eur, tvrdý povrch v hale) s Češkou Denisou Allertovou (64. WTA)) 3:6, 6:4, 1:6.

20. 10. 2015

Schmiedlová víťazne, Cibulková končí

Karolína Schmiedlová sa prebojovala do 2. kola na turnaji WTA o Kremeľský pohár v Moskve. V úvodnom kole si ako ôsma nasadená poradila s kvalifikantkou Alexandrou Sanovičovou 6:4, 6:3. Dominika Cibulková v 2. kole prehrala so Španielkou Carlou Suarezovou Navarrovou 4:6, 5:7.