Lacko v Taškente postupuje

Obhajca titulu Lukáš Lacko ako turnajová trojka postúpil v uzbeckom Taškente (dotácia 125 000 USD, tvrdý povrch) po výhre nad Chorvátom Frankom Škugorom 6:4, 3:6, 6:1 a Bielorusom Sergejom Betovom 6:2, 6:4 už do štvrťfinále na podujatí, na ktorom obhajuje prvenstvo. Jeho súperom bude domáciu Farruch Dustov.

15. 10. 2015

Djokovič - Kližan 6:2, 6:1

Martin Kližan neuspel v 2. kole dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v čínskom Šanghaji. Svetovej i turnajovej jednotke Srbovi Novakovi Djokovičovi podľahol za 63 minút 2:6, 1:6. "Nole" nadviazal na triumf nad Kližanom z marcového podujatia v Miami, kde na víťazstvo potreboval tri sety.

14. 10. 2015

Schmiedlová ochorela, v Linzi nehrá

Karolína Schmiedlová, ktorá mala dnes nastúpiť v 1. kole turnaja v Linzi proti Nemke Annike Beckovej, z turnaja odstúpila pre vírusové ochorenie. Ako lucky loser ju nahradila Britka Johanna Kontová. Znamená to, že v Linzi už nehrá ani jedna Slovenka - Čepelová vypadla v 2. kole kvalifikácie a Rybáriková v 1. kole hlavného turnaja.

13. 10. 2015

Kučová odolávala, ale prehrala

Kristína Kučová prehrala v 1. kole turnaja WTA v čínskom Tianjine s treťou nasadenou Češkou Karolínou Plíškovou 6:3, 3:6, 5:7. Slovenke pribudne na konto 2774 dolárov a bod do rebríčka.

Rybáriková v Linzi vypadla

Magdaléna Rybáriková prehrala v 1. kole na turnaji WTA  v rakúskom Linzi (dotácia 226 728 eur, tvrdý povrch v hale) s Nemkou Annou-Lenou Friedsamovou (WTA 118.) 3:6, 3:6.Zo Sloveniek štartuje v Linzi ešte Karolína Schmiedlová, ktorá sa stretne s ďalšou Nemkou Annikou Beckovou.