Martin opäť prehral v 1. kole

Piaty nasadený Andrej Martin prehral v talianskom Cordenonse (dotácia 42 500 eur, antuka) už v 1. kole, keď podľahol domácemu Matteovi Trevisanovi 2:6, 3:6. Po sérii výborných výsledkov je to po minulotýždňovom pražskom turnaji ďalšie vyradenie Martina hneď v prvom kole.

18. 08. 2015

Tri žilinské trofeje zostali na Slovensku

Tri zo štyroch prvenstiev na turnaji ITF Žilina Junior Open 2015 hráčov a hráčok do 18 rokov získali slovenskí tenisti. Iba dvojhru chlapcov vyhral Poliak Piotr Matuszewski. Trofej v dvojhre dievčat získala Dominika Sujová, vo štvorhre zvíťazili sestry Viktória a Katarína Kužmové a Jakub Behúň s Michalom Seleckým.

17. 08. 2015

Kližan vyradil Thiema

Martin Kližan postúpil na turnaji ATP Masters 1000 Cincinnati (celková dotácia 4 457 065 USD, tvrdý povrch) do druhého kola po výhre nad 18. hráčom rebríčka Rakúšanom Dominicom Thiemom 7:6 (5), 3:6, 7:6 (4).

16. 08. 2015

Schmiedlová do hlavného turnaja

Karolína Schmiedlová postúpila do hlavnej súťaže v Cincinnati (celková dotácia 2 701 240 USD, tvrdý povrch). V 2. kole kvalifikácie zdolala Bielorusku Oľgu Govorcovovú 6:4, 6:2. Jana Čepelová podľahla Ukrajinke Kateryne Bondarenkovej 3:6, 0:6.

Mihalíková s druhým titulom

Juniorka Tereza Mihalíková získala svoj druhý titul medzi ženami.  Zverenka trénera Jána Studeniča zdolala vo finále na 10-tisícovom turnaji ITF v egyptskom Sharm El Sheikhu druhú nasadenú Austrálčanku Saru Tomičovú (541. WTA) 6:2, 6:0.