Lacko po roku vo štvrťfinále!

Lukáš Lacko (ATP 91.) vyhral v Atlante nad 41. hráčom rebríčka Denisom Istominom 5:7, 6:1, 6:4 a po bezmála roku (naposledy vlani v septembri) sa prebojoval do štvrťfinále turnaja ATP. Hráča TOP 50 zdolal naposledy vlani v novembri. Súperom Slováka bude Američan Jack Sock.

24. 07. 2014

Blaško v osemfinále ME

Najlepší slovenský junior Martin Blaško postúpil na ME jednotlivcov do 18 rokov do osemfinále, keď zdolal Dána Christiana Sigsgaarda 7:5, 6:2. O postup do štvrťfinále sa desiaty nasadený Slovák stretne s turnajovou päťkou Cyperčanom Petrosom Chrysochosom.

23. 07. 2014

Čepelová v Baku dohrala

Jana Čepelová na turnaji WTA v Baku v stredu v 2. kole podľahla Francúzke Pauline Parmentierovej 6:7(2), 4:6. S metropolou Azerbajdžanu sa lúčia po 1. kole štvorhry aj Janette Husárová s Poľkou KlaudiouJansovou-Ignacikovou. Ako druhé nasadené podľahli taliansko-švajčiarskemu páru Schiavoneová, Vögeleová 6:3, 4:6 - 2:10.

V Michalovciach sa hrá aj keď leje

V Michalovciach prší, ale na turnaji kategórie futures v stredu odohrajú tucet naplánovaných zápasov dvojhier. "Začali sme o čosi skôr a uprednostnili sme singla pred deblom. Máme pevnú halu s dvoma antukovými dvorcami," hlási z Michaloviec riaditeľ turnaja Tibor Lešniak.

Mečíř aj Kovalík do 2. kola

Miloslav Mečíř a Jozef Kovalík postúpili na challengeri v nemeckom Oberstaufene do 2. kola. Mečíř po trojsetovej výhre nad Francúzom Martinom Veissem 6:3, 3:6, 6:1 a kvalifikant Kovalík po suverénnom víťazstve nad Čechom Jaroslavom Pospíšilom 6:0, 6:1.