• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • FORTUNA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Aktuality

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Aktuality

 
news img

Vo štvorhre výhra Rybárikovej, v 2. kole hrá v nedeľu

Karolína Schmiedlová v Londýne končí - po vyradení v prvom kole dvojhry prehrala s českou partnerkou Allertovou aj v úvodnom zápase štvorhry. Ani Andrej Martin nenadviazal na premiérovú výhru vo štvorhre a vypadol v 2. kole. Magdaléna Rybáriková (na obr.) vo Wimbledone pokračuje, postúpila do 2. kola štvorhry, ktoré je na programe v nedeľu. O 11.30 nastúpi s kazašskou partnerkou proti nemecko-českému páru Julia Görgesová, Karolína Plíšková.

02. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Lacko s Čiličom prehral

Lukáš Lacko si nezahrá vo Wimbledone prvé grandslamové osemfinále. V treťom kole prehral slovenský kvalifikant s 9. nasadeným Chorvátom Marinom Čiličom 3:6, 3:6, 4:6 a s All England Clubom sa rozlúčil. Tretím kolom zopakoval svoje londýnske maximum spred štyroch rokov, ale nepodarilo sa mu napodobniť svojho trénera Karola Kučeru, ktorý je zatiaľ posledným slovenským mužom v osemfinále Wimbledonu 1999.

02. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Sobota vo Wimbledone

Zo Slovákov vo Wimbledone hrá v sobotu ako prvý o 11.00 londýnskeho času (12 SELČ) na dvorci číslo 12 Lukáš Lacko proti 9. nasadenému Marinovi Čiličovi. Chorvát vedie 2:0 na sety, v treťom má Lacko 1:0, servis jeho súper. Zápas Jany Čepelovej, takisto v 3. kole, s 28. nasadenou Češkou Luciou Šafářovou, nasleduje hneď po ňom. Devätnásta nasadená Dominika Cibulková proti Kanaďanke Eugenie Bouchardovej hrá tretí zápas na dvorci číslo 2 so začiatkom medzi 15. - 16.00 SELČ. Na programe sú ešte tri štvorhry Slovákov so zahraničnými partnermi - Karolíny Schmiedlovej, Magdalény Rybárikovej a Andreja Martina.

02. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Klein prehral, dvojhra vo Wimbledone bez juniorov SR

Najlepší slovenský junior Lukáš Klein prehral vo finále kvalifikácie juniorskej dvojhry Wimbledonu s Američanom Daminim Ayenim 6:4, 2:6, 3:6 čo znamená, že Slovensko nebude mať medzi juniormi Vo dvojhre zástupcu.

01. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Vo Wimbledone aj v nedeľu!

Pre daždivé počasie nabrali zápasy vo Wimbledone veľký sklz, a tak sa po štvrtý raz v histórii turnaja bude hrať aj v strednú nedeľu dvojtýždňového turnaja. V minulosti sa v nedeľu hralo v rokoch 1991, 1997 a 2004. V areáli vždy vládla mimoriadne dobrá atmosféra.
 

01. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Lacko - Čilič 3:6, 3:6, 1:0, prerušené

Zápas tretieho kola Wimbledonu medzi Lukášom Lacko a 9. nasadeným Marinom Čiličom prerušili v piatok večer pre dážď. Chorvát vyhral dva sety 6:3, 6:3, v treťom vedie slovenský tenista 1:0, na podaní je jeho súper. Zápas bude pokračovať v sobotu.

01. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Martin v deblovej premiére vo Wimbledone úspešný

Andrej Martin vyhral po boku svojho partnera Čiľana Hansa Podlipnika Castilla zápas prvého kola štvorhry. Slovenský tenista má teda za sebou úspešnú premiéru v hlavnom turnaji Wimbledonu. Do Londýna cestoval už minulý týždeň v pondelok na kvalifikáciu dvojhry. V nej vypadol, ale vo štvorhre postupuje!

 

01. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Čepelová dnes nehrá

Jana Čepelová v piatok vo Wimbledone iba trénovala, jej zápas 3. kola proti Češke Lucii Šafářovej zrušili. Podobný osud postihol aj ďalšie zápasy, Lukáš Lacko stihol rozohrať súboj s Marinom Čiličom, ale po prvom vyhranom geme Slováka sa spustil opäť lejak. Medzi zrušenými zápasmi je aj 1. kolo štvorhry Karolíny Schmiedlovej s Češkou Allertovou.

01. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Chlapci SR do 14 rokov na ME bez medaily, dievčatá do semifinále

Tím chlapcov Slovenska do 14 rokov bude hrať na finálovom vyvrcholení ME v španielskej Murcii len o 5. - 8. miesto, lebo vo štvrťfinále prehral s Českom 0:3, keď rozhodnutie padlo už v singloch. Dievčatá v talianskom Loane vyhrali vo štvrťfinále nad Dánskom 2:1.

01. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Slováci v piatok vo Wimbledone

V piatok nastúpi vo Wimbledone na tretie Kolo Lukáš Lacko asi o 16.00 SELČ, Jana Čepelová približne o 18.00.  Vo štvorhre odohrajú úvodné zápasy Andrej Martin a Karolína Schmiedlová.

01. 07. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Wimbledon: Zelenay aj Hantuchová vo štvorhre vypadli

V prvom kole wimbledonskej štvorhry vypadli vo štvrtok obaja slovenskí zástupcovia Igor Zelenay aj Daniela Hantuchová, ktorá štartovala na voľnú kartu.

30. 06. 2016
Aktuality Více zde
 
news img

Čepelová to na hviezdy vie

Jana Čepelová mala možno väčšiu trému, keď predstúpila vo Wimbledone na tlačovke vo veľkej miestnosti pred novinárov ako pred zápasom s favorizovanou Muguruzovou. ,,Takúto tlačovku absolvujem prvý raz,“ prezradila hráčka, ktorá má na konte skalpy Sereny Williamsovej, Simony Halepovej a najnovšie aj Garbine Muguruzovej.

30. 06. 2016
Aktuality Více zde