• PEUGOT
  • NADACIA SPP
  • TIPOS
  • AXA
  • J&T BANKA
  • COOP JEDNOTA

Davis Cup

Navigácia » Hlavná stránka » Tenis EP » Davis Cup

 
news img

DNES V AXA ARÉNE O 11.00

DAVIS CUP PO PIATKU:
SLOVENSKO - KANADA 1:1
V AXA ARÉNA NTC V SOBOTU


ZAČIATOK UŽ O 11.00

02. 02. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Prvý deň vo fotografiách

Po piatku daviscupového súboja Slovensko - Kanada boli so stavom 1:1 spokojní obaja kapitáni. Na novembrový  madridský finálový turnaj 18 tímov majú obaja súperi pred sobotňajším pokračovaním v AXA aréne NTC so začiatkom o 11.00 rovnako ďaleko. Pozrite si prvý deň stretnutia vo fotografiách Romana Benického.

01. 02. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Kližan vyrovnal, po piatku 1:1

Slovenskí tenisti hrajú po prvom dni kvalifikačného duelu o postup na finálový turnaj Davisovho pohára s Kanadou 1:1. O vyrovnávajúci bod pre domácich sa na antuke v Bratislave postaral Martin Kližan, ktorý zdolal kanadskú dvojku Félixa Augera-Aliassimea 7:5, 6:3. V prvom sete otočil z 2:5. Sobotňajší program odštartuje v AXA aréne NTC o 11.00 h štvorhrou.

01. 02. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Horanský v premiére prehral

Slovenský daviscupový debutant Filip Horanský prehral v úvodnej dvojhre kvalifikácie o finálový turnaj Davisovho pohára s kanadskou jednotkou Denisom Shapovalovom 4:6, 5:7. Slovenskí tenisti tak v piatok v Bratislave prehrávali s Kanadou 0:1.

01. 02. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Žreb vo fotografiách

Žrebu daviscupového súboja Slovensko - Kanada predchádzalo neformálne stretnutie tímov, na ktorom si hráči vymenili darčeky a vypočuli si príhovory kapitánov. V uvoľnenej atmosfére tenisti zapózovali pred objektívmi a potom prišlo prvé napätie - žreb. Pozrite si obe udalosti vo fotografiách Romana Benického.

31. 01. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Úvod: Horanský - Shapovalov

Slovenský daviscupový debutant Filip Horanský a kanadská jednotka Denis Shapovalov nastúpia v piatok o 15.00 h proti sebe v úvodnej dvojhre kvalifikačného duelu o postup na finálový turnaj prestížnej tímovej súťaže. V druhom singli si na antuke v AXA aréne NTC v Bratislave zmerajú sily slovenská tenisová jednotka Martin Kližan a kanadská dvojka Félix Auger-Aliassime. Rozhodol o tom štvrtkový žreb, na ktorom sa zúčastnil aj prezident Medzinárodnej tenisovej federácie (ITF) David Haggerty.

31. 01. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Hrbatý: Antuka ako v Paríži

Slovenský kapitán Dominik Hrbatý vyslovil spokojnosť s doterajšou prípravou na kvalifikačný duel Davisovho pohára s Kanadou. Martin Kližan je jasná tímová jednotka. O tom, kto nastúpi 1. februára v AXA aréne NTC ako druhý slovenský singlista, sa rozhodne v stredu večer. V piatok je začiatok o 15.00, v sobotu o 11.00.
Foto: Roman Benický

29. 01. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Kanaďania zatiaľ traja

Felix Auger-Aliassime, Peter Polansky a hrajúci kapitán Frank Dancevic. To je trojica Kanaďanov, ktorá v nedeľu a v pondelok doobeda testovala antuku AXA arény NTC. Tímová jednotka Denis Shapovalov je na ceste, do Bratislavy dorazí v pondelok podvečer. Ako je známe, minulý týždeň v utorok nominovali Kanaďania na daviscupové stretnutie so Slovenskom 1. - 2. februára iba troch hráčov a ako štvrtého kapitána. Víťaz bratislavského súboja postúpi na novembrový finálový turnaj 18 krajín v Madride.  

28. 01. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Slováci cez víkend kompletne

Cez víkend už bola slovenská daviscupová reprezentácia nominovaná na stretnutie proti Kanade 1. a 2. februára kompletná. K tímu sa po návrate z Rennes pripojil Filip Polášek. Kvarteto Martin Kližan, Filip Horanský, Norbert Gombos, Igor Zelenay pod vedením kapitána Dominika Hrbatého a trénera Tibora Tótha v piatok už trénovalo na novom antukovom dvorci v Axa aréne NTC. V nedeľu navštívil tím Escape room Questum v Bratislave (na snímke). ,,Parádny zážitok a super team building,” napísal kapitán Hrbatý k fotke na facebooku.

27. 01. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Na sobotu posledné vstupenky

Na sobotňajšie vyvrcholenie lákavého daviscupového súboja Slovensko - Kanada zostáva v predpredaji zopár desiatok vstupeniek. V AXA aréne NTC sa 1. a 2. februára očakáva po oba dni plný dom. Zo štvortisícovej kapacity zostáva na piatok ešte 600 vstupeniek. Začiatky zápasov sú v piatok o 15.00, v sobotu už o 11.00. Tím kapitána Dominika Hrbatého povedie v líderskej pozícii Martin Kližan, jednotkou hostí je v aktuálnej nominácii Kanady mimoriadne talentovaný Denis Shapovalov, ktorý už atakuje TOP 20 sveta!

Záujemcovia o vstupenky môžu kupovať na: ticketportal.sk, predpredaj.sk a na recepcii NTC.

25. 01. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Kanada bez Raonica (zatiaľ)

Najlepší kanadský tenista Miloš Raonic nefiguruje v nominácii na kvalifikačný duel Davisovho pohára proti Slovensku v Bratislave (1. - 2. februára na antuke v NTC). Kanadský hrajúci kapitán Frank Dancevic nominoval trio Denis Shapovalov, Felix Auger-Aliassime, Peter Polansky, štvrtým hráčom bude on sám.

22. 01. 2019
Davis Cup Více zde
 
news img

Hrbatý nominoval proti Kanade

Pätica slovenských tenistov Martin Kližan, Filip Horanský, Norbert Gombos, Filip Polášek, Igor Zelenay figuruje v nominácii na kvalifikačný duel svetovej skupiny Davisovho pohára s Kanadou. Hrať sa bude 1.-2. februára na antuke v AXA aréne NTC v Bratislave. Víťaz stretnutia si vybojuje postup na finálový turnaj zreformovanej súťaže v Madride (18.-24. novembra 2019).
Foto: Dušan Barbuš, video: STZ

22. 01. 2019
Davis Cup Více zde