Tenis: Görgesová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Moskve (3)

Moskva 17. októbra (TASR) - Bieloruská tenistka Vera Lapková zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Moskve nad Belgičankou Marynou Zanevskou v dvoch setoch 6:2, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Julia Görgesová (7-Nem.) - Polina Monovová (Rus.) 6:0, 6:3, Nat
17. 10. 2017

Tenis: Vichljancevová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Moskve (2)

Moskva 17. októbra (TASR) - Bieloruská tenistka Vera Lapková zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Moskve nad Belgičankou Marynou Zanevskou v dvoch setoch 6:2, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Natalia Vichljancevová (Rus.) - Kaia Kanepiová (Est.) 6:3, 6:2,

Tenis: Van Uytvancková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Luxemburgu (3)

Luxemburg 17. októbra (TASR) - Britská tenistka Heather Watsonová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Luxemburgu nad Belgičankou Yaninou Wickmayerovou v dvoch setoch 6:2, 6:1. dvojhra - 1. kolo: Alison Van Uytvancková (Belg.) - Ajla Tomljanovico

Tenis: Rosol postúpil do 2. kola turnaja ATP v Moskve (2)

Moskva 17. októbra (TASR) - Damir Džumhur z Bosny a Hercegoviny zvíťazil v 1. kole dvojhry na tenisovom turnaji ATP v Moskve nad Talianom Thomasom Fabbianom v troch setoch 6:3, 0:6, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Lukáš Rosol (ČR) - Konstantin Kravčuk (Rus.) 4:6

Tenis: Džumhur postúpil do 2. kola turnaja ATP v Moskve

Moskva 17. októbra (TASR) - Damir Džumhur z Bosny a Hercegoviny zvíťazil v 1. kole dvojhry na tenisovom turnaji ATP v Moskve nad Talianom Thomasom Fabbianom v troch setoch 6:3, 0:6, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Damir Džumhur (6-BaH) - Thomas Fabbiano (Tal.) 6

Tenis: Bertensová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Luxemburgu (2)

Luxemburg 17. októbra (TASR) - Britská tenistka Heather Watsonová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Luxemburgu nad Belgičankou Yaninou Wickmayerovou v dvoch setoch 6:2, 6:1. dvojhra - 1. kolo: Kiki Bertensová (2-Hol.) - Denisa Allertová (ČR) 6

Tenis: Lapková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Moskve

Moskva 17. októbra (TASR) - Bieloruská tenistka Vera Lapková zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Moskve nad Belgičankou Marynou Zanevskou v dvoch setoch 6:2, 6:3. dvojhra - 1. kolo: Vera Lapková (Biel.) - Maryna Zanevská (Belg.) 6:2, 6:3 lgRusko

Tenis: Watsonová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Luxemburgu

Luxemburg 17. októbra (TASR) - Britská tenistka Heather Watsonová zvíťazila v 1. kole dvojhry na turnaji WTA v Luxemburgu nad Belgičankou Yaninou Wickmayerovou v dvoch setoch 6:2, 6:1. dvojhra - 1. kolo: Heather Watsonová (V. Brit.) - Yanina Wickmayerová

Tenis: Witthöftová vyradila v Luxemburgu turnajovú osmičku Lepčenkovú (4)

Luxemburg 16. októbra (TASR) - Belgická tenistka Elise Mertensová sa suverénnym spôsobom prebojovala do 2. kola na turnaji WTA v Luxemburgu. V úvodnom kole ako piata nasadená rozdrvila Španielku Saru Sorribesovú Tormovú 6:0, 6:2. dvojhra - 1. kolo: Elise
16. 10. 2017

Tenis: Putincevová a Sasnovičová v Moskve do 2. kola (4)

Moskva 16. októbra (TASR) - Česká tenistka Kateřina Siniaková postúpila do 2. kola turnaja WTA v Moskve, keď si v pondelňajšom zápase poradila s chorvátskou súperkou Donnou Vekičovou 6:0 a 6:2. dvojhra - 1. kolo: Kateřina Siniaková (ČR) - Donna Vekičová

Tenis: Benneteau a Bemelmans postúpili do 2. kola v Antverpách (2)

Antverpy 16. októbra (TASR) - Chorvátsky tenista Ivo Karlovič sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v belgických Antverpách. V pondelkovom súboji úvodného kola zdolal Argentínčana Guida Pellu po tuhom boji 3:6, 7:5 a 7:6 (10). dvojhra - 1. kolo

Tenis: Do 2. kola v Luxemburgu aj Haddadová Maiová (3)