Tenis-DC Maďari privítajú v baráži o svetovú skupinu Rusko

Londýn 1. apríla (TASR) - Tenisti Maďarska privítajú v baráži o účasť vo svetovej skupine Davisovho pohára Rusko (15.-17. septembra). Rozhodol o tom utorňajší žreb v londýnskej centrále ITF. Maďari vo februári v dueli 2. kola 1. skupiny euro-africkej zó
11. 04. 2017

Tenis: Haas postúpil do 2. kola turnaja ATP v Houstone

Houston 11. apríla (TASR) - Nemecký tenista Tommy Haas sa prebojoval do 2. kola turnaja ATP v Houstone po triumfe nad domácim Američanom Reillym Opelkom 7:6 (5), 4:6 a 6:3. dvojhra - 1. kolo: Tommy Haas (Nem.) - Reilly Opelka (USA) 7:6 (5), 4:6, 6:3, Dus

Tenis: Larsson postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bogote (4)

Bogota 10. apríla (TASR) - Americká tenistka Sachia Vickeryová zvíťazila v pondelňajšom zápase 1. kola na turnaji WTA v Bogote nad krajankou Alyssou Mayovou hladko 6:0 a 6:2. dvojhra - 1. kolo: Sachia Vickeryová (USA) - Alyssa Mayová (USA) 6:0, 6:2, Eliz
10. 04. 2017

Tenis: Kruničová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bogote (3)

Tenis: Čepelová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Bieli s Nemkou Barthelovou (4)

Biel 10. apríla (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová prehrala na turnaji WTA vo švajčiarskom Bieli už v prvom kole, keď nestačila na Nemku Monu Barthelovú v dvoch setoch 3:6 a 4:6. Čepelová dokázala v prvom sete držať krok so svojou súperkou, za sta

Tenis: Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP Marrákeši na Srba Djereho (4)

Marrákeš 10. apríla (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP v marockom Marrákeši na Srba Lasla Djereho, po takmer dvojhodinovom súboji s ním prehral 6:7 (3) a 3:6. O osude prvého setu rozhodol tajbrejk, v ktorom Kližan str

Tenis: Arruabarrenová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bogote (2)

Tenis: Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP Marrákeši na Srba Djereho (3)

Tenis: Vickeryová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Bogote

Tenis: Čepelová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Bieli s Nemkou Barthelovou (3)

Tenis: Kližan nestačil v 1. kole turnaja ATP Marrákeši na Srba Djereho (2)

Tenis: Čepelová prehrala v 1. kole turnaja WTA v Bieli s Nemkou Barthelovou (2)