Tenis: Mannarino postúpil do 2. kola turnaja ATP v Miami

Miami 23. marca (TASR) - Francúzsky tenista Adrian Mannarino sa prebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP Masters 1000 v Miami. V úvodnom kole si poradil s Nemcom Benjaminom Beckerom 7:6 (6), 6:3. muži - dvojhra - 1. kolo: Adrian Mannarino (Fr.) - Ben
23. 03. 2017

Tenis: Plíšková postúpila suverénne do 3. kola turnaja WTA v Miami

Miami 23. marca (TASR) - Česká tenistka Karolína Plíšková sa suverénnym spôsobom prebojovala do 3. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami. V druhom kole si ako nasadená dvojka poradila s domácou Američankou Madison Brengleovou 6:1, 6:3. ženy - dvojhra - 2.

Tenis-Fed: Šramková môže získať "srdiečko" za prístup k reprezentácii

Londýn 23. marca (TASR) - Slovenská tenistka Rebecca Šramková má šancu získať fedcupové "srdiečko" za prístup k reprezentácii. Nomináciu na "Heart Award" si vyslúžila za výborné výkony vo februárovom dueli 1. kola II. svetovej skupiny

Tenis: Čepelová postúpila do 2. kola turnaja WTA v Miami - SÚHRN

Miami 23. marca (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami. V stredajšom zápase úvodného kola si poradila s nemeckou súperkou Andreou Petkovicovou za 72 minút 6:2, 6:4. Dvadsaťtriročná 105. hráčka s

Tenis: Kližan nepostúpil do 2. kola turnaja ATP v Miami - SÚHRN

Miami 23. marca (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan sa neprebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Miami. V stredajšom zápase 1. kola nestačil na francúzskeho súpera Benoita Paireho, ktorému podľahol za 102 minút 6:7 (4), 3:6. dvojhra - 1. kolo

Tenis: Kližan nepostúpil do 2. kola turnaja v Miami (3)

Miami 22. marca (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan sa neprebojoval do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami. V stredajšom zápase 1. kola nestačil na francúzskeho súpera Benoita Paireho, ktorému podľahol za hodinu a 42 minút v dvoch setoch 6:7 (4)
22. 03. 2017

Tenis: Čepelová postúpila do 2. kola na turanji WTA v Miami (3)

Miami 22. marca (TASR) - Slovenská tenistka Jana Čepelová sa prebojovala do 2. kola turnaja WTA v Miami. V stredajšom zápase úvodného kola si poradila s nemeckou súperkou Andreou Petkovicovou za hodinu a dvanásť minút v dvoch setoch 6:2 a 6:4. Dvadsaťtri

Tenis: Čepelová postúpila do 2. kola na turanji WTA v Miami (2)

Tenis: Kližan nepostúpil do 2. kola turnaja v Miami (2)

Tenis: McHaleová do 2. kola turnaja v Miami

Miami 22. marca (TASR) - Domáca tenistka Christina McHaleová sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami, keď v úvodnom zápase zdolala nemeckú súperku Anniku Beckovú v troch setoch 6:7 (2), 7:5 a 6:0. dvojhra - 1. kolo: Christina McHaleová (

Tenis: Kližan nepostúpil do 2. kola turnaja v Miami

Tenis: Maiová, Šuaj Pcheng, Flipkensová a Witthoftová do 2. kola turnaja v Miami

Miami 22. marca (TASR) - Čínska tenistka Šuaj Pcheng sa prebojovala do 2. kola dvojhry na turnaji WTA v Miami. Jej súperka v 1. kole Danka Koviničová z Čiernej Hory zápas skrečovala po prvom sete, ktorý prehrala 2:6. dvojhra - 1. kolo: Beatriz Haddad Mai