Tenis: Berdych skončil v 3. kole Indian Wells na rakete Japonca Nišioku

Indian Wells 13. marca (TASR) - Český tenista Tomáš Berdych vypadol ako nasadená trinástka v 3. kole turnaja ATP v Indian Wells. V súboji s Japoncom Jošihitom Nišiokom nevyužil mečbal a prehral 6:1, 6:7 (5) a 4:6. dvojhra - 3. kolo: Dominic Thiem (8-Rak.
14. 03. 2017
Tasr Více zde

Tenis: Kerberová postúpila v Indian Wells do osemfinále

Indian Wells 13. marca (TASR) - Nemecká tenistka Angelique Kerberová postúpila na turnaji WTA v americkom Indian Wells do osemfinále. Druhá najvyššie nasadená hráčka v pondelkovom súboji 3. kola zdolala Francúzku Pauline Parmentierovú 7:5, 3:6, 7:5. dvoj
13. 03. 2017

Tenis: Cibulková zdolala cez mečbal Kristýnu Plíškovú:"Podávala ako predátor"(2)

Indian Wells 13. marca (TASR) - Slovenská tenistka Dominika Cibulková na prestížnom turnaji WTA v kalifornskom Indian Wells (tvrdý povrch, dotácia 7.699. 423 USD) vyhrala v 3. kole dvojhry ako piata nasadená nad Češkou Kristýnou Plíškovou 2:6, 7:6 a 7:6.

Tenis: Cibulková v 3. kole v Indian Wells zdolala Kristýnu Plíškovú

Tenis: Čilič vypadol v 2. kole v Indian Wells, postúpili Federer aj Djokovič

Indian Wells 13. marca (TASR) - Švajčiarsky tenista Roger Federer zvíťazil v stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Indian Wells nad Francúzom Stephanom Robertom hladko 6:2, 6:1. Ďalej sa dostal aj nasadený hráč číslo dva Srb Novak Djokovič, ktorý si

Tenis: Kuznecovová v 3. kole v Indian Wells zdolala Vinciovú

Indian Wells 12. marca (TASR) - Ruská tenistka Svetlana Kuznecovová zvíťazila v nedeľnom stretnutí 3. kola dvojhry na turnaji WTA v Indian Wells nad Taliankou Robertou Vinciovou 6:2, 2:6, 6:1. dvojhra - 3. kolo: Timea Bacsinszká (15-Švaj.) - Kiki Bertens
12. 03. 2017

Tenis: Nišikori v 2. kole v Indian Wells vyradil Evansa, postúpil aj Nadal (2)

Indian Wells 12. marca (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori zvíťazil v nedeľnom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Indian Wells nad Britom Danielom Evansom 6:3, 6:4. Ďalej sa dostal aj Španiel Rafael Nadal po víťazstve nad Guidom Pellom z Argen

Tenis: Nišikori v 2. kole v Indian Wells vyradil Evansa

Indian Wells 12. marca (TASR) - Japonský tenista Kei Nišikori zvíťazil v nedeľnom stretnutí 2. kola dvojhry na turnaji ATP v Indian Wells nad Britom Danielom Evansom 6:3, 6:4. dvojhra - 2. kolo: Malek Jaziri (Tun.) - Marcel Granollers Pujol (32-Šp.) 7:5,

Tenis: Kužmová vyhrala turnaj v Mildure, získala desiaty titul na okruhu ITF

Brisbane 12. marca (TASR) - Slovenská tenistka Viktória Kužmová sa stala víťazkou turnaja ITF Mildura Grand International v Austrálii. Vo finále zdolala Britku Katie Boulterovú 6:2 6:4 a získala jubilejný desiaty titul na okruhu ITF vo dvojhre. "Fi

Tenis: Wozniacká a Kerberová postúpili do 3. kola v Indian Wells - SÚHRN

Indian Wells 12. marca (TASR) - Dánska tenistka Caroline Wozniacká postúpila do 3. kola dvojhry na prestížnom turnaji WTA v kalifornskom Indian Wells. V druhom kole si ako trinástka "pavúka" poradila s Poľkou Magdou Linettovou v dvoch setoch ja

Tenis: Kližan prehral v Indian Wells s Uruguajčanom Cuevasom, lúči sa aj Murray

Indian Wells 12. marca (TASR) - Slovenský tenista Martin Kližan nepostúpil na turnaji ATP v Indian Wells do 3. kola. V noci na nedeľu nestačil na Uruguajčana Pabla Cuevasa a za 122 minút prehral v dvoch tajbrejkoch 6:7 (3), 6:7 (5). Cuevas sa ako turnajo

Tenis: Wozniacká a Kerberová postúpili do 3. kola v Indian Wells